sobota, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski - Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia

(2022)
Historia

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski - Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia

Data premiery

środa
09.02.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Historia
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Siedmiu zdrajców, dwóch okupantów, setki ofiar
Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie, tak jak nie każda pieśń sławi bohaterskie czyny. Książka ta opowiada o losach zdrajców, którzy posłali na śmierć z rąk okupantów swoich towarzyszy broni i niewinnych cywilów. Osądzeni za swoje zbrodnie zostali zlikwidowani przez polskie podziemie.
Kim byli agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia?
Dlaczego wstąpili na drogę zdrady?
Jak unikali rozpracowania, działając na dwa fronty?
Kiedy wpadli, jak wyglądało śledztwo w ich sprawie i akcja likwidacyjna?
Wojciech Königsberg i Bartłomiej Szyprowski rzucają nowe światło na metody stosowane przez obce agentury w celu rozpracowania szeregów ZWZ-AK oraz na działania kontrwywiadowcze polskiego podziemia. Dobrany przez nich unikatowy materiał dokumentalny i ikonograficzny pozwala spojrzeć w oczy tym, którzy postanowili sprzymierzyć się z wrogiem.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma zadebiutować Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia?

Książka Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia ma być dostępna 9 lutego 2022 (data wydania w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać najświeższe doniesienia o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać bieżące informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o książce znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie zamówię książkę?

Aby zobaczyć ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia. W którym sklepie jest dostępny do zakupu ten tytuł?

Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia jest do dostania tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

W którym miejscu mogę poczytać najświeższe wieści odnośnie książki?

W celu poczytania bieżących wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można wystawić ocenę dla tej książki?

Aby ocenić książkę należy zaznaczyć właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jak obliczono ocenę książki?

Premiera książki Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista napisał tę książkę?

Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski jest twórcą książki Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Które wydawnictwo ma w planach wydanie tej książki?

Książka zostanie wydana przez firmę Znak Horyzont. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Spostrzegłem na stronie nieprecyzyjne informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski - Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia? Kiedy wychodzi Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski - Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.02.2022. Nowa książka Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Wojciech Konigsberg, Bartłomiej Szyprowski - Zlikwidować! Agenci Gestapo i NKWD w szeregach polskiego podziemia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 lutego 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie