poniedziałek, 12 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Witold Czuksanow - Wpływ księżyca 2019

(2018)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Witold Czuksanow - Wpływ księżyca 2019

Data premiery

poniedziałek
29.10.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

W tym roku przewodnim tematem poradnika będzie "BIO". To modne, zdrowe i na czasie, ale czy kompletne wyeliminowanie tzw. "chemii" w ogóle jest możliwe? Wydaje się, że niedługo zostaniemy do tego przymuszeni. Oto bowiem coraz częściej wycofuje się różne preparaty ochrony, do tej pory dostępne w opakowaniach dla amatorów. To prawda, że w skali niewielkiego ogródka nierzadko z nimi przesadzamy, a nadmierne stosowanie przynosi więcej szkody niż pożytku. W tym roku chce przekonać, że w wielu wypadkach to co syntetyczne, da się wyeliminować. Zastąpić domowymi metodami. Jest jeszcze inna strona BIO podejścia: tak naprawdę wszystko, co w ogrodzie stosujemy, jest w jakimś stopniu "chemią". Nawet gnojówka z pokrzyw, do stosowania której namawiam chyba od pierwszych roczników "Wpływu księżyca", jest niby naturalnym produktem, ale zarazem przecież powstaje jako efekt chemicznych przemian zachodzących w parzących roślinach zalanych wodą. Załóżmy jednak, że jest to ta "naturalna chemia", a ona pojawi się w niejednym miejscu tej książki. Sam temat naturalnego ogrodnictwa jest jednak znacznie bogatszy. Wymaga od ogrodników rozpoznania gleby i warunków klimatu panującego w ich królestwach. Dbania o żyzność, studiowania wymagań wszystkich jego mieszkańców, obserwacji. Żeby bawić się w BIO ogrodnictwo jednak trzeba mieć elementarną wiedzę na temat tego, co nasze kwiaty, zioła, warzywa i rośliny owocowe otacza, co im zagraża, ale przede wszystkim wspiera. Sprawy BIO bywają skomplikowane, a działania wspierające ogród naturalnymi metodami wielopłaszczyznowe. Zwracam tu uwagę na słowo "wspierające". W tej metodzie staramy się bowiem przede wszystkim działać pozytywnie. Zwalczanie i podejmowanie różnych innych destrukcyjnych działań powinno być ostatecznością. A starać się warto, bo jednak naturalne ogrody dzielą się z nami największymi porcjami wyrazistych kolorów, bujnych kształtów, głębokich smaków i upojnych aromatów!Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma pojawić się książka Wpływ księżyca 2019?

Książka Wpływ księżyca 2019 debiutowała będzie 29 października 2018 (premiera w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę otrzymywać najnowsze komunikaty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Jak mogę zasugerować książkę znajomym?

Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można znaleźć książkę?

Aby zobaczyć ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Wpływ księżyca 2019. Gdzie można kupić ten tytuł?

Książkę Wpływ księżyca 2019 można kupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie mogę zobaczyć nowe newsy odnośnie książki Wpływ księżyca 2019?

W celu przeglądania świeżych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie można przyporządkować ocenę dla tego produktu?

Aby to zrobić trzeba wybrać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób podliczana jest ocena?

Premiera książki Wpływ księżyca 2019 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat stworzył tę książkę?

Autorem książki jest Witold Czuksanow. W celu wyświetlenia listy utworów tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Który wydawca planuje wydanie tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiedzialna jest firma Zysk i S-ka. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na waszej stronie przedstawione są nieścisłe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Witold Czuksanow - Wpływ księżyca 2019? Kiedy wychodzi Witold Czuksanow - Wpływ księżyca 2019?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.10.2018. Nowa książka Witold Czuksanow z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Witold Czuksanow - Wpływ księżyca 2019 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 października 2018, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie