czwartek, 16 września

Oznaczenie treści
 

William Wayne - 9 godzin do nieba

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


William Wayne - 9 godzin do nieba

Data premiery

piątek
09.07.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
883   1441

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Śmierć przychodzi wtedy, gdy przestajesz na nią czekać.
Michael Davies ma 26 lat i uważa swoje życie za pasmo nieustających porażek. Traumy wyniesione z dzieciństwa i rozczarowująca dorosłość pchnęły go w otchłań, z której nie potrafi się uwolnić. Pogłębiającą się depresję leczył narkotykami, co sprawiło, że zupełnie stracił kontrolę nad swoim życiem.
Wyczerpany i sfrustrowany, decyduje się na zażycie specyfiku, dzięki któremu wszystkie jego problemy mają się zakończyć w skuteczny sposób. Tylko dziewięć godzin od momentu połknięcia tabletki wystarczyło jednak, by niebo stało się piekłem, a piekło – niebem.
Plan, z którego już nie da się zrezygnować, stracił swoje znaczenie w momencie, gdy w życiu Michaela pojawił się powód do tego, by docenił największą wartość, czyli swoje życie... Czy to, czego tak bardzo pragnął, stanie się jego największym przekleństwem?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze (1)

Zdjęcie
2021-07-09 15:05

"Czas dla każdego płynie inaczej."
„9 godzin do nieba”, czyli historia młodego człowieka na ostrym zakręcie życia.
Michael ma 26 lat, jest doradcą bankowym. Daje się poznać jako samotny wśród ludzi, wyobcowany introwertyk. Mieszka w Nowym Jorku, mieście, które nigdy nie śpi, ale też mieście strachu. I tak jak to miasto, jest czasami mroczny i pusty, innym razem nieobliczalny i zaskakujący. Michael czuje się źle sam ze sobą. Jest jak płomień, który podczas burzy jest targany na różne strony. Jego marzeniem jest, by ta burza została opanowana. Czasami pomaga mu w tym jego najlepsza przyjaciółka – heroina. To ona przejmuje władzę nad jego umysłem i ciałem, lecz tylko na chwilę, po której wraca ból istnienia.
Choć mało znamy szczegółów z życia głównego bohatera, myślę, że wielu ludziom jest łatwo go zrozumieć. Jego życie to walka z depresją, uzależnieniem i samym sobą. Każdego dnia rozczarowany życiem, umiera na nowo. Nie potrafi dostrzec szczęścia i uwierzyć że taki stan go w ogóle kiedykolwiek będzie dotyczył.
Michaela poznajemy, gdy dobija targu z bezwzględnym sprzedawcą „perły wśród zabójczych narkotyków”, która daje gwarancję spokojnej śmierci w ciągu 9 godzin od zażycia. Po połknięciu tabletki nie ma już odwrotu. Michael kupuje Niebo – bilet do piekła w jedną stronę i wyrusza w swoją ostatnią podróż. Jest tylko jeden problem, podczas tych 9 godzin niechcący znajduje swój powód do życia. To wstrząsa jego światem.
Czy Michael to desperat?
Ile czasu potrzeba, by stwierdzić, że żyje się już dostatecznie długo?
Czy można przeżyć wszystko co warto przeżyć w ciągu jednego roku, miesiąca, wieczoru?
„9 godzin do nieba” to niezwykła książka, która może mieć znaczenie dla osób w różnym wieku. Dla młodych ludzi może stanowić dowód, że życie potrafi i lubi zaskoczyć i nigdy nie wiadomo jaki moment wybierze, by pozwolić nam poczuć, że ma sens. Dojrzałych czytelników skłania do refleksji i odszukania w pamięci momentów zwątpienia w sens życia i stwierdzenia, że może jednak i one były ważne, by choć na chwilę doświadczyć szczęścia.
Depresja to podstępna choroba, która może dotknąć każdego. Miejmy oczy szeroko otwarte..
Polecam.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest premiera książki 9 godzin do nieba?

Książkę będzie można przeczytać 9 lipca 2021 (premiera w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać najnowsze wiadomości o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najnowsze doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

W jaki sposób mogę zarekomendować książkę znajomym?

Książkę polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę nabyć książkę?

Aby zobaczyć jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę 9 godzin do nieba. W którym miejscu można znaleźć ten tytuł?

Książka 9 godzin do nieba jest do dostania tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

Na jakiej stronie sprawdzę najświeższe doniesienia dotyczące książki?

W celu znalezienia najświeższych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie można ocenić ten produkt?

Aby to zrobić należy nadać konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą przeliczona została ocena książki?

Premiera książki 9 godzin do nieba nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz stworzył tę książkę?

William Wayne jest twórcą książki 9 godzin do nieba. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Kto dba o wydanie tej książki?

Wydawnictwo Novae Res czuwa nad wydaniem książki. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na waszej stronie wypisane są niedobre dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera William Wayne - 9 godzin do nieba? Kiedy wychodzi William Wayne - 9 godzin do nieba?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.07.2021. Nowa książka William Wayne z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka William Wayne - 9 godzin do nieba data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 lipca 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie