
W. E. B. Griffin, William E. Butterworth IV - Arcyszpiedzy(2016)W. E. B. Griffin, William E. Butterworth IV - The Spymasters | Sensacja |


Pasjonującą powieść sensacyjna o wojnie szpiegów w cieniu Projektu Manhattan, którego efektem było skonstruowanie bomby atomowej.
Lato 1943 roku. Zagrożone dekonspiracją są dwa wielkie plany aliantów – desant na północne wybrzeże Europy oraz Projekt Manhattan, którego celem jest skonstruowanie bomby atomowej. Kierujący Biurem Służb Strategicznych generał William „Dziki Bill” Donovan stawia przed swoim głównym agentem Dickiem Canidym oraz jego zespołem nie lada zadanie, albowiem muszą się ścierać nie tylko z wrogiem zewnętrznym – między innymi sabotując produkcję nowych niemieckich rakiet – ale i wewnętrznym. Ktoś zdradza tajemnice Projektu Manhattan Sowietom, a jeśli ci stworzą własną broń atomową, zwycięstwo w jednej wojnie może oznaczać początek następnej, jeszcze okropniejszej. . .

Książka będzie debiutować 11 lipca 2016 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić najświeższe wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
Tytuł polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.
Cena książki jest do zobaczenia tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę można kupić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
Aby znaleźć świeże informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby tego dokonać należy wyznaczyć ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Arcyszpiedzy nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
W. E. B. Griffin, William E. Butterworth IV jest autorem książki Arcyszpiedzy. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.
Książka ma zostać wydana przez Zysk i S-ka. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.
Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
11 lipca 2016, poniedziałek
Komentarze