wtorek, 25 września

Oznaczenie treści
 

Veronica Roth - Wierna

(2014)

Veronica Roth - Allegiant

Młodzież

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Veronica Roth - Wierna / Veronica Roth - Allegiant

Data premiery

wtorek
29.04.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla młodzieży
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jeden wybór może cię zmienić. Jeden wybór może cię zniszczyć. Jeden wybór pokaże, kim jesteś... Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) – to pięć frakcji, na które podzielone było społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodził test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musiał wybrać frakcję. Ten, kto nie pasował do żadnej, zostawał uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączył cechy charakteru kilku frakcji, byłniezgodny – i musiał być wyeliminowany. . . Ale to już przeszłość. Społeczeństwo frakcyjne, w które Tris tak wierzyła, legło w gruzach – podzielone walką o władzę, naznaczone śmiercią i zdradą. Jednego tyrana zastąpił drugi. Miastem rządzą niepodzielnie bezfrakcyjni. Tris wie, że czas uciekać. Lecz jaki świat rozciąga się poza znanymi jej granicami? Może za murem będzie mogła zacząć z Tobiasem wszystko od nowa, bez trudnych kłamstw, podwójnej lojalności, bolesnych wspomnień? A może poza miastem nie ma żadnego świata... , br>Lecz nowa rzeczywistość jest jeszcze bardziej przerażająca. Nowe szokujące odkrycia zmieniają serca tych, których kocha. Raz jeszcze Tris musi dokonać niemożliwych wyborów - odwagi, wierności, poświęcenia i miłości. Bo tylko ona może przeszkodzić kolejnemu rozlewowi krwi...Komentarze (6)

Zdjęcie
~Tris & Tobias
2014-04-22 12:27

pierwsza i druga część są piękne, ale ta, autorka popsuła całą trylogię, jak główna bohaterka może umrzeć? jak można zniszczyć tą piękną historię miłości? cały czas płaczę po jej przeczytaniu :(

 

Zdjęcie
~dbasuisbasbub
2014-04-22 22:07
~dbasuisbasbub do Tris & Tobias:

i po co to piszesz? Świetnie psuć książkę tym, którzy nie czytali tej części? Sprawia ci to radość? Ciekawe ile osób jest na ciebie wściekłe, bo piszesz publicznie taki spoiler. Zastanów się co udostępniasz w internecie, bo zepsułaś mi właśnie książkę.

 

Zdjęcie
~heheszki
2014-07-06 21:50
~heheszki do dbasuisbasbub:

jeżeli uważasz że ona popsuła książkę to pomyśl o tym co ty piszesz. wyżywając się że napisała ,, jak główna bohaterka może umrzeć" jeśli ci coś nie pasuje to zatrzymuj to dla sb albo pisz to w pamiętniku (jeśli masz. uważam że postępujecie nie fair w stosunku to ludzi którzy napisali jak kończy się książka. (ja w sumie chciałam dowiedzieć się jak skończy się część zanim przeczytam książkę)

 

Zdjęcie
~dbasuisbasbub
2014-07-10 19:01
~dbasuisbasbub do heheszki:

Wiesz, równie dobrze ona też może takie rzeczy jak zakończenie książki, które ją wkurzyło pisać w pamiętniku, a nie publicznie w internecie i to jeszcze przed premierą w Polsce. To, że ty lubisz spoilery, to nie znaczy, że inni tak, bo jednak większość ludzi woli czytać w niewiedzy.

 

Zdjęcie
~trisogłos
2014-06-13 16:17

cudowna książka... nie mogę uwierzyć w śmierć Tris, Uriaha, Tori... reakcje Tobiasa po śmierci Beatrice - płacz... ale najlepsza ksiażka to taka która budzi emocje, więc p o l e c a m !!!

 

Zdjęcie
~katniss
2014-04-24 21:12

Dzięki, że popsułaś mi książkę -,- Idiotka, jak można być tak głupim...

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Veronica Roth - Wierna? Kiedy wychodzi Veronica Roth - Allegiant?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.04.2014. Nowa książka Veronica Roth z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Veronica Roth - Wierna data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 kwietnia 2014, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie