
Various Artists - Smooth Jazz Cafe. Volume 15(2015) | Blues/Jazz |


„Smooth Jazz Cafe” to już prawdziwa legenda wśród kompilacji na polskim rynku. Niesłabnąca popularność tej serii wynika z faktu, iż jej twórcą jest niezwykle ceniony i lubiany dziennikarz związany z radiowa Trójką - Marek Niedźwiecki.
W 2015 roku na rynku pojawiła się już 15ta część tej kompilacji i również w tym roku nie zabraknie na płycie znakomitych nagrań zarówno klasyków gatunku jak i debiutantów.
Lista utworów:
CD 1
1. Silje Nergaard – The Leaving
2. Kurt Elling – Me jedyne niebo
3. Lizz Wright & Gregory Porter – Wright Where You Are
4. John Pizzarelli – My Valentine
5. Eliane Elias – Searching
6. Paweł Rosak – Adonde Vas?
7. Magda Bożyk – Words
8. Kreszendo & Kuba Badach – Będziesz moją muzą
9. Przemek Raminiak Quartet – Halling
10. Annie Lennox – I Put A Spell On You
11. Mario Biondi – All I Want Is You
12. Melody Gardot – Preacherman
13. Benjamin Clementine – London
14. Hanna Banaszak - Nienawiść
15. Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio – Something Personal
CD 2
1. Rebecca Ferguson – Lady Sings The Blues
2. Keziah Jones – Sinnerman
3. Molly Johnson – Body & Soul
4. Mietek Szcześniak – Nierówni
5. Julie London – Fly Me To The Moon
6. Sylwester Ostrowski & Makoto Kuriya – Bo to się zwykle tak zaczyna
7. Iwona Loranc – Żurawi klucz
8. Pokey LaFarge – Something In The Water
9. David Benoit & Jane Monheit – Bacelona Nights
10. Kenny G – Brazillian Nights
11. Rosario Flores – Come se pasa la vida
12. Boney James feat. Stockley – Either Way
13. Jill Scott – Prepared
14. Lee Ritenour – Wild Rice
15. Torun Eriksen – Beat Angels

Płyta debiutowała będzie 6 listopada 2015 (data wydania w Polsce).
Aby dostawać bieżące informacje o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
O płycie można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby zobaczyć ile trzeba zarezerwować na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płytę Smooth Jazz Cafe. Volume 15 można zamówić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
W celu sprawdzenia bieżących komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby ocenić płytę należy wyznaczyć wartość od 1 do 5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera płyty Smooth Jazz Cafe. Volume 15 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Various Artists jest twórcą płyty Smooth Jazz Cafe. Volume 15. Aby zobaczyć listę płyt stworzonych przez tego artystę kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.
6 listopada 2015, piątek
Komentarze