środa, 4 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Various Artists - Skazani na rugby

(2015)
Składanki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Various Artists - Skazani na rugby

Data premiery

piątek
04.12.2015
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Składanki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]

Odnośniki:
[dodaj]

Dwupłytowy album muzyczny składający się z 42 utworów czołowych artystów polskiej sceny ukaże się w formie książki pod tytułem "Skazani na Rugby". Premiera albumu 30 listopada 2015 . Zróżnicowany charakter utworów i stylów muzycznych zebranych w celu promocji rugby będziecie mogli usłyszeć na CD 1 „Pasja czyni wolnym” oraz na CD 2 „Drużynowy sport walki”. Zapraszamy do muzycznej przygody z jajem!

Lista utworów:

CD 1: Skazani na rugby - Pasja czyni wolnym
1. Dj Haem – Intro
2. Sensi – "Dyscyplina"/Dj Lem prod. White House
3. Flint/Greenzki – "PromoRUGBY"/Dj Te prod. Salvare
4. Kosmos (Bu/Rufijok/Metrowy/Skorup) – "Cień" prod. Timothy
5. Massey – "Skazani na Rugby" prod. MarAtlon
6. Mona/PaniKa – "Wychowanie" prod. Timothy Drake
7. Spinache – "Stratosfera" prod. Spinache
8. Dj Lolo prod. 13 CREW
9. Verte/miloMailo – "Czysta Gra" prod. GPD/Timothy Drake
10. Rahim/Pumex – "Dopóki oddycham" prod. DiNO
11. RDW/Afront – "Kawałek z jajem" prod. Salvare
12. Numer Raz & Wyga – "Zdrowy duch" prod. O. S. T. R
13. Wuwunio/Konjo – "Stary dobry kumpel" prod. Paff Bangerski
14. Dj Flip (prod. Dj Flip) mix/master Marek Dulewicz
15. Shoom (Grem/Ind/Żoołv) – "Nas wezwij" prod. Atlon
16. RakRaczej & Sarius – "Świat jest Twój"/Dj Wojak prod. Timothy Drake
17. Stochu/KaeN – "Skazani na sukces" prod. Duch
18. NTK (Tek/Mapet/ Kliford/ Zorak/ Bronek/ Enter) – "Rugby" prod. MarAtlon
19. Soundbusters – "Rugby"

Bonus track:
20. Luxtorpeda – "Hymn"
21. Bielizna/Vulgar – "Rugby Oj"

Muzyka: Jarosław Figura, Jarosław Janiszewski,
Słowa: Jarosław Janiszewski,
Produkcja: Jarosław Zorn

CD 2: Skazani na rugby - Drużynowy sport walki
1. Dj Kostek – Intro
2. Tymon – "Oto ja" prod. White House
3. Proceente/Klasik – "Pressing" prod. DJ Cider
4. DwaZera (RakRaczej/Tomasina) – "Potrafię wstać" prod. BeatSampras
5. JWP (Kosi/Ero) – "Szarża" prod. The Returners
6. SumaStyli (Buka/Mati/Skor) – "Need for speed" prod. White House
7. Dj Cent – prod. Kuba O.
8. Hades/Pmm – "Food for thoughts" prod. Atlon
9. Ak-47 – "Fucking Biz" prod. MSB
10. Dmk – "Chcę być mistrzem" prod. 2Deep
11. Etrzy (Esteo/TRZ) – "Nasze dni" prod. ZXCVBNM
12. Pono – "Skopa" prod. O. S. T. R.
13. Vienio – "Jak Twoi idole" prod. Timothy Drake
14. Dj Cider prod. Dj Cider
15. Bosski Roman – "Drużynowy sport walki"/ Dj Cider prod. DJ Cider
16. Wysoki Lot (Sabot/Gruber) – "Zagraj" prod. Timothy Drake
17. Beny – "Trzecia połowa" prod. Orient
18. Aspiratio Crew (Bandura/GZ/Fisher) – "Fight Club" prod. Shatansky
19. L'ombelico del Mondo – "Candyall Beat"

Bonus track:
20. Zorak/Wild Byczes – "Demony"
21. Schizma – "Mam plan"

„Skazani na rugby” to wielopłaszczyznowy projekt, którego głównym założeniem jest promocja rugby w Polsce. Został stworzony z inicjatywy kibiców, sympatyków i pasjonatów tego sportu. Realizowany przy współpracy z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Owocem pracy zaangażowanych osób jest album zatytułowany „Skazani na rugby”, składający się z dwóch płyt: „Pasja czyni wolnym” i „Drużynowy sport walki”. „Skazani na rugby” ma przede wszystkim zwrócić uwagę na najważniejsze wartości i zasady, którym hołduje jeden z najbardziej wymagających i charakternych sportów, jakim jest rugby.

Album stanowi część niezależnego projektu realizowanego przez PromoRugby mającego na celu kultywowanie wartości, jakimi charakteryzuje się sport – w odniesieniu do rugby. Priorytetem staje się tu wdrażanie zasad występujących w tej dyscyplinie i cech jej przypisanych. Hasło przyświecające temu przedsięwzięciu to „Pasja czyni Wolnym”. Pożytki płynące z uprawiania tej dyscypliny dały nam możliwość realizacji projektu resocjalizacyjno-wychowawczego opartego o współpracę z zakładami karnymi i ośrodkami wychowawczymi dla młodzieży w całej Polsce.

Tytuł płyty i oprawa zewnętrzna – oparte o elementy kojarzące się z więziennictwem – mają na celu wzbudzenie kontrowersji i skłonienie odbiorcy do zgłębienia tematu. Ta kontrastowość jest celowym zabiegiem pomysłodawców w promocji wydarzenia. Jej celem jest zachęcenie do przemyślenia wyborów, jakich często dokonujemy, a nie utożsamianie rugby ze środowiskiem kryminalistów. Wręcz przeciwnie, „Skazani na rugby” to inicjatywa oparta o aspekt wolnościowy, którego wykładnikiem staje się samorealizacja, spełnienie i obranie właściwej drogi w walce, którą toczymy o samych siebie. Pasja i talent jest inspiracją i alternatywą, a utwory na płytach motywacją do ich realizacji. Idee i przesłanie, których płyty są wyrazem, najlepiej zresztą oddają piosenki umieszczone na krążkach.

„Pasja czyni wolnym” to zarazem hasło i idea towarzyszące pierwszej płycie składanki „Skazani na rugby”. Inicjatywę wspierają i promują osoby rozpoznawalne, z autorytetem, między innymi aktorzy, ludzie show biznesu, jak i profesorowie różnych dziedzin naukowych. Odnosząc się do wykonywanych przez siebie zawodów i związanych z nimi pasji, zarażają pozytywną energią, a także zachęcają do zapoznania się z rugby. Ich zaangażowanie oraz wartości, które reprezentują, mają na celu wskazanie właściwej drogi w życiu – takiej, która może poprowadzić do kompletnej realizacji nas samych.

Krążek pt. „Drużynowy sport walki” promują legendy, wybitni sportowcy, w tym mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, Europy oraz najlepsi reprezentanci rozlicznych dyscyplin sportowych. Album ma zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu i propagować zdrowy tryb życia. Tematyka ta jest motywem przewodnim utworów znajdujących się na płycie. Wtórują jej: motywacja, determinacja w dążeniu do celu i ciężka praca w drodze do sukcesu. Wartościom tym hołdują na co dzień osoby zaangażowane w projekt, stając się motywacją i inspiracją do powstania wszystkich utworów na tej płycie. Uniwersalizm i wolność muzyki stały się przy okazji inspiracją do promowania braku podziałów na trybunach rugby w Polsce. Projekt nie jest więc utożsamiany z barwami klubowymi. Reprezentuje za to barwy narodowe, bo powstaje przy współpracy klubów z całej Polski.

Rugby to ambitny sport wymagający wszechstronności, silnego charakteru, atletyczności, ale też finezji. Uczy działania w zespole, lecz z wykorzystaniem własnych, indywidualnych umiejętności i predyspozycji. W dziedzinie tej najważniejsza jest szczerość i wzajemny szacunek, determinacja i dyscyplina, w której odnajdzie się każdy, kto lubi sportową rywalizację i ma w sobie ducha walki. Bo rugby to drużynowy sport walki.

Płyty zawierają utwory głównie z gatunku hip-hop, ale znajdą się na nich także sety DJ-skie, bębny oraz bonus tracki z rockowym pazurem. Motywami przewodnimi utworów są takie cechy, jak: honor, waleczność, ambicja, przyjaźń, determinacja, wola walki oraz zasady fair play. Album ma przełamywać bariery i schematy kibicowskie w myśl idei: „Sport, muzyka, pasja – rugby ponad podziałami”.

Na płytach znajdzie się 40 numerów autorstwa czołówki polskiej sceny muzycznej. Do inicjatywy dołączyło wiele osób, które dzięki swoim pasjom pomogły nam w realizacji projektu i promowaniu rugby. Swojego talentu użyczyli m. in. artyści-plastycy, malarze, grafficiarze, animatorzy i rysownicy, czego wyrazem są prace dopełniające projekt. Materiały zgromadzone podczas realizacji przedsięwzięcia ukażą się na specjalnie powstałych stronach i kanałach Youtube.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy płyta Skazani na rugby będzie dostępna?

Płyta Skazani na rugby ma zadebiutować 4 grudnia 2015 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę dostawać nowe informacje o zmianach dotyczących płyty. Jak tego dokonać?

Aby dostawać najświeższe doniesienia o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość zarekomendowania płyty znajomym?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaka jest cena płyty?

Aby sprawdzić ile trzeba zapłacić za płytę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić płytę Skazani na rugby. Który sklep oferuje ten tytuł?

Płyta jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

Na jakiej stronie mogę sprawdzić najnowsze wieści odnośnie płyty?

Aby znaleźć świeże doniesienia należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W jaki sposób można przyporządkować notę dla tej płyty?

Żeby to zrobić należy nadać konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

W jaki sposób przeliczana jest ocena płyty?

Premiera płyty Skazani na rugby nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który piosenkarz nagrał płytę Skazani na rugby?

Various Artists to osoba odpowiedzialna za napisanie muzyki do płyty. Lista płyt wyprodukowanych przez tego artystę znajduje się utaj.

Zaobserwowałem na waszej stronie przekłamane dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Various Artists - Skazani na rugby? Kiedy wychodzi Various Artists - Skazani na rugby?
Data wydania płyty zaplanowana została na 04.12.2015. Nowa płyta Various Artists z 2015 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2015 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Various Artists - Skazani na rugby data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 4 grudnia 2015, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie