
Various Artists - Radio Zet Gold: Bogdan Fabiański Poleca Największe Przeboje Wszech Czasów. Volume 8(2017) | Składanki |


Prezentujemy ósmą odsłonę kompilacji z serii Bogdan Fabiański poleca "Największe Przeboje Wszechczasów w Radiu Zet Gold". Na dwóch płytach utwory znane z programów Bogdana Fabiańskiego prowadzonych na antenie Radia Zet Gold. Jeśli od poniedziałku do piątku słuchasz "Przebojowe historie", w piątki "Piątki na piątki w radiu ZET Gold", a w sobotni wieczór jesteś fanem "Gorączki Sobotniej Nocy", to ta kompilacja jest dla Ciebie i w 100% będziesz usatysfakcjonowany.
Lista utworów:
CD 1
1. Laid Back - Sunshine Reggae
2. Fun Factory - I Wanna Be With You
3. Boney M. - Sunny
4. The Police - Every Breath You Take
5. Orchestral Manoeuvres In The Dark - Locomotion
6. Robin S - Show Me Love
7. Jennifer Lopez - Let's Get Loud
8. Scorpions - Send Me An Angel
9. Howard & Jones - Hide And Seek
10. 4 Non Blondes - What's Up?
11. The Bangles - Walk Like An Egyptian
12. Ub40 - Kingston Town
13. Soul Ii Soul - Back To Life
14. Sister Sledge - Lost In Music
15. Billy Ocean - Love Really Hurts Without You
16. Zz Top - Gimme All Your Lovin'
17. A Flock Of Seagulls - Wishing (if I Had A Photograph Of You)
18. The Alan Parsons Project - Don't Answer Me
19. Roxy Music - Love Is The Drug 20. Savage - Strangelove
CD 2
1. The Police - Wrapped Around Your Finger
2. Abba - The Day Before You Came
3. Christina Aguilera - Genie In A Bottle
4. Billy Idol - Sweet Sixteen
5. Crazy Town - Butterfly
6. Alvin Stardust - My Coo Ca Choo
7. Bronski Beat - Why?
8. Elton John - Sacrifice
9. Alannah Myles - Black Velvet
10. Chris Rea - Touche D'amour
11. Stan Ridgway - Camouflage
12. Mary Mary - Shackles (praise You)
13. Sandra - Heaven Can Wait
14. Mel & Kim - Respectable
15. Fugees - Killing Me Softly (album Version Without Intro)
16. Bruce Hornsby & The Range - The Way It Is
17. Brandy & Monica - The Boy Is Mine
18. Mark Morrison - Return Of The Mack
19. Culture Club - Karma Chameleon
20. Bad Boys Blue - Pretty Young Girl

Płyta Radio Zet Gold: Bogdan Fabiański Poleca Największe Przeboje Wszech Czasów. Volume 8 ma być wydana 28 kwietnia 2017 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać najświeższe wieści o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
O płycie można powiedzieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę płyty Radio Zet Gold: Bogdan Fabiański Poleca Największe Przeboje Wszech Czasów. Volume 8 można poznać na Ceneo lub Skąpiec.
Radio Zet Gold: Bogdan Fabiański Poleca Największe Przeboje Wszech Czasów. Volume 8 jest do kupienia tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.
W celu przeczytania najświeższych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby tego dokonać należy wyznaczyć konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera płyty Radio Zet Gold: Bogdan Fabiański Poleca Największe Przeboje Wszech Czasów. Volume 8 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Various Artists to autor płyty. W celu wyświetlenia listy płyt tego artysty przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwę albo kliknij utaj.
Za wypuszczenie płyty odpowiada firma Universal. Lista innych płyt tego wydawcy dostępna jest utaj.
Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
28 kwietnia 2017, piątek
Komentarze