wtorek, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Urszula Sołtys-Para - Przebodźcowani. Szukając siebie w świecie nadmiaru

(2024)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Urszula Sołtys-Para - Przebodźcowani. Szukając siebie w świecie nadmiaru

Data premiery

wtorek
19.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
806   1612

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Codzienność jest, jaka jest, ale Ty nie daj się jej zwariować!Życie stawia przed nami wciąż nowe wyzwania. Chce od nas zbyt wiele, daje nam za mało. Za dużo wysiłku skutkującego chronicznym zmęczeniem i za mało szans na wysłuchanie własnego ciała. Zbyt wiele pośpiechu i niewystarczający czas na odpoczynek. Zbyt mocną presję na spełnianie cudzych oczekiwań i niewiele okazji do zaspokajania własnych potrzeb. A do tego dochodzi to, co się dzieje wokół nas. Martwimy się sytuacją w kraju i na świecie, dręczymy wizjami niewesołej przyszłości, jaką wieszczą komentatorzy w gazetach, radiu i telewizji, nie potrafimy się odciąć od wykańczających psychicznie mediów społecznościowych…Jesteśmy przeciążeni. W ciągłej gonitwie, pod presją czasu i oczekiwań, w kołowrocie codzienności czujemy, że to dla nas zbyt wiele. Czy możemy coś z tym zrobić? Czy istnieje recepta na współczesność? Oczywiście, że całkowicie się z niej nie wyleczymy. O ile nie zdecydujemy się uciec w dzicz, by żyć bez internetu i prądu, nie uwolnimy się od tego, co jest. Możemy jednak nauczyć się radzić sobie z tym, co nas przytłacza, i odzyskać tak potrzebne każdemu z nas poczucie równowagi.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Urszula Sołtys-Para - Przebodźcowani. Szukając siebie w świecie nadmiaru? Kiedy wychodzi Urszula Sołtys-Para - Przebodźcowani. Szukając siebie w świecie nadmiaru?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.03.2024. Nowa książka Urszula Sołtys-Para z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Urszula Sołtys-Para - Przebodźcowani. Szukając siebie w świecie nadmiaru data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 marca 2024, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie