wtorek, 26 października

Oznaczenie treści
 

Ulrike Dopfner - Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie

(2021)

Ulrike Dopfner - Der Zauber Guter Gespraeche

Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Ulrike Dopfner - Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie / Ulrike Dopfner - Der Zauber Guter Gespraeche

Data premiery

środa
13.10.2021
13 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1493   2715

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Czy twoje dziecko odpowiada ci na pytania półsłówkami? Gdy pytasz, jak minął mu dzień w przedszkolu czy szkole, słyszysz zdawkowe "dobrze", chociaż widzisz, że coś jest nie tak? Czy próby ciągnięcia za język kończą się awanturą i łzami? Jeśli tak, witaj w klubie rodzica!

Codzienne rozmowy z dziećmi to często prawdziwe wyzwanie. Zwykła wymiana zdań może doprowadzić do ogromnej frustracji zarówno u dziecka, jak i u rodzica. Ale sztuki komunikacji z dziećmi – jak wielu innych umiejętności – można się po prostu nauczyć!
Dzięki książce "Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie" doświadczonej psycholożki Ulrike Döpfner dowiesz się:
jak słuchać swoich dzieci i jak do nich mówić, by uwzględniać ich najważniejsze potrzeby,
jak prowadzić z nimi ciekawe, ważne i dające do myślenia rozmowy,
jakie pytania zadawać dzieciom, by poznać ich radości, zmartwienia, lęki i niepokoje,
jak wspólnie cieszyć się z ich sukcesów,
w jaki sposób formułować wątpliwości i wskazówki, by dziecko nie traktowało rozmowy z tobą jako przykrego obowiązku i okazji do konfliktu.
I ty możesz się przekonać, że jak pisze autorka, "dobre rozmowy mają w sobie magię" i mogą się stać wspaniałym, niezapomnianym doświadczeniem.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy została ogłoszona premiera książki Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie?

Książka Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie będzie debiutować 13 października 2021 (premiera w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować aktualne doniesienia o premierze książki?

Aby otrzymywać raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zasugerować książkę innym osobom. Jak tego dokonać?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje umieszczone są na pasku w górnej części strony.

Za ile zakupię książkę?

Aby zobaczyć ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym miejscu można kupić książkę Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie?

Książka Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie jest do kupienia tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

Gdzie mogę poczytać bieżące materiały odnośnie książki Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie?

W celu przeczytania nowych raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób mogę zaproponować ocenę dla tej książki?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wyznaczyć odpowiednią wartość w skali 1-5 i oznaczyć ją kliknięciem.

Jak podliczona została ocena książki?

Premiera książki Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Ulrike Dopfner to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Kto zajmuje się wydaniem tej książki?

Książka ma być wydana przez Feeria. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na tej stronie napisane są nieścisłe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ulrike Dopfner - Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie? Kiedy wychodzi Ulrike Dopfner - Der Zauber Guter Gespraeche?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.10.2021. Nowa książka Ulrike Dopfner z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ulrike Dopfner - Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie