
U ciebie czy u mnie?(2023)Your Place or Mine | TV |


Według naszych informacji premiera serialu 'U ciebie czy u mnie?' (tytuł oryginalny - 'Your Place or Mine') zapowiadana jest na 10.02.2023.

Serial ma ukazać się 10 lutego 2023 (premiera w Polsce), 10 lutego 2023 (data premiery w Europie), 10 lutego 2023 (data wydania w USA), 10 lutego 2023 (Japonia) oraz 10 lutego 2023 (Australia).
Aby śledzić najnowsze wiadomości o serialu skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Tytuł zarekomendować można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.
Żeby dowiedzieć się ile trzeba odłożyć na serial kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Serial można znaleźć tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
Serial aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
W celu poczytania bieżących komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wybrać wartość i zapieczętować ją kliknięciem.
Premiera serialu U ciebie czy u mnie? (Your Place or Mine) ma u nas ocenę 3.0 na 5 możliwych na bazie 2 głosów naszych użytkowników. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy głównie od stażu użytkownika. Ocena może zostać przyznana jeszcze przed premierą, a następnie dowolnie modyfikowana przez użytkowników. W tym celu należy zmienić wcześniejszą notę w polu "Ocena" i zaakceptować ją kliknięciem.
Producentem jest program Netflix. Żeby zobaczyć listę seriali tej stacji należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jej nazwę lub kliknąć utaj.
Aline Brosh McKenna to pomysłodawca serialu. Aby zobaczyć listę seriali stworzonych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
10 lutego 2023, piątek
10 lutego 2023, piątek
10 lutego 2023, piątek
10 lutego 2023, piątek
Komentarze