Tucker Reed - Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC(2018)Tucker Reed - Slugfest | Faktu |
Pierwsza książka o kulisach rywalizacji dwóch gigantów – największych na świecie producentów komiksów – Marvela i DC
Tytani świata komiksów, niczym Coca-Cola i Pepsi, od ponad 50 lat prowadzą nieustającą wojnę o dominację. Stawką w tej bezpardonowej, często wyniszczającej walce są nie tylko wyniki sprzedaży, ale również wpływ na kulturę masową oraz serca milionów fanów na całym świecie.
Komiksy o superherosach DC: Supermanie, Batmanie, Wonder Woman oraz o najsłynniejszych kreacjach Marvela: Avengers, Hulku, Spider-Manie, X-Men i Iron Manie, sprzedają się w milionach egzemplarzy rocznie, a "Marvel czy DC?" jest dla fanów pytaniem tożsamościowym.
Jak rozpoczęła się kariera Stana Lee, legendarnego twórcy komiksów i szefa wydawnictwa Marvel? Dlaczego Lee po 60 latach przeszedł do DC?
W jaki sposób firmy podbierały sobie rysowników, scenarzystów i inkerów? Jak wykradały sobie pomysły? Marvel i DC toczą odwieczny bój po dziś dzień niczym Batman i Joker,
Loki i Thor, Profesor X i Magneto. Tymczasem superherosi z obu światów stali się globalnymi ikonami wartymi miliardy, więc stawka jest wyższa niż kiedykolwiek...
"Książek o superbohaterach jest wiele, ale ta jako jedyna zagląda im pod maskę. To, co się dzieje w siedzibach dwóch walczących na śmierć i życie korporacji, jest ciekawsze od tego, co się dzieje na planszach ich komiksów – a Reed Tucker świetnie to opowiada. Chciałbym mieć jego magiczne pióro lekkiego stylu i pelerynkę wszechstronnej dokumentacji!"
Wojciech Orliński
Książka Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC debiutować będzie 18 kwietnia 2018 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić najnowsze doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książkę można zakupić tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".
Świeże materiały można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby ocenić książkę trzeba wybrać należytą wartość w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera książki Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Tucker Reed to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.
Książka ma być wydana przez firmę Agora. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
Komentarze