czwartek, 22 października

Oznaczenie treści
 

Traci Chee - Morze atramentu i złota. Tom 2. Mówczyni

(2018)
Młodzież

Obserwuj premierę
Ocena:


Traci Chee - Morze atramentu i złota. Tom 2. Mówczyni

Data premiery

środa
18.07.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla młodzieży
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jeszcze więcej magii, intryg, tajemnic i szokujących zwrotów akcji.

"Mówczyni" to mistrzowska kontynuacja powieści "Czytelniczka" - entuzjastycznie przyjętego przez krytyków i czytelników bestsellera "New York Timesa", który otworzył trylogię "Morze atramentu i złota".
Sefia i Łucznik uciekli ze szponów Straży, kryjąc się w lesie, by opatrzyć rany i zaplanować następny ruch. Nawiedzany bolesnymi wspomnieniami, Łucznik stara się przezwyciężyć traumę przeszłości z efektorami, których okrucieństwo nęka go za każdym razem, gdy zamyka oczy. Kiedy jednak na pustyni spotykają się z grupą porywaczy, Łucznik znajduje sposób na pokonanie swoich koszmarów: polując na impressorów i uwalniając chłopców, trzymanych przez nich w niewoli. Z pomocą Sefii podróżuje po królestwie Deliene, ratuje kolejnych jeńców, podczas gdy ona nadal bada tajemniczą Księgę i zawarte w niej sekrety. Ale im więcej bitew toczą, tym większy staje się głód krwi Łucznika, aż jego pragnienie przemocy grozi transformacją z łagodnego chłopca w posępnego wojownika, którego czeka okrutny los...Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Traci Chee - Morze atramentu i złota. Tom 2. Mówczyni? Kiedy wychodzi Traci Chee - Morze atramentu i złota. Tom 2. Mówczyni?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.07.2018. Nowa książka Traci Chee z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Traci Chee - Morze atramentu i złota. Tom 2. Mówczyni data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 lipca 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie