poniedziałek, 22 października

Oznaczenie treści
 

Tosca Menten - Mumia Dummie i grobowiec Achnetuta

(2013)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Tosca Menten - Mumia Dummie i grobowiec Achnetuta

Data premiery

czwartek
16.05.2013
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Z okrzykiem radości na ustach Dummie wyskoczył z auta, podbiegł do piramidy i zaczął się wspinać.– Ej, czy to dozwolone? – krzyknął Klaas. – Dummie!Dummie odwrócił się, wzniósł ręce w górę i zawołał:– MAASHI! Jestem tu! Mój kraj! Mój kraj wciąż tu jest! Hura!Jak wariat skakał z jednego kamienia na drugi.– Hura! Darwishi Ur-Atum Msamaki Minkabh Ishaq Eboni powhrócił!Dummie jest przeszczęśliwy. Po pełnej wrażeń podróży znów jest w Egipcie, aby razem z Goosem i Klaasem odszukać grób swego ojca, faraona Achnetuta.Z entuzjazmem rozpoczynają poszukiwania. Ale po czterech tysiącach lat Egipt całkowicie się zmienił i nie sposób odnaleźć grobu Achnetuta. I na dodatek przydarza im się coś strasznego, przez co Goos i Dummie znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie...Kolejna zabawna, wzruszająca, lecz przede wszystkim trzymająca w napięciu opowieść o mumii Dummie. Aby napisać tę książkę, Tosca Menten specjalnie odbyła podróż do Egiptu.
W książkach Toski Menten (1961) wiele jest osobliwychpostaci i przedziwnych sytuacji. Jej trafny humor i nieograniczonafantazja śmieszą dzieci w każdym wieku. Onasama uważa, że: „Dzieci doskonale rozumieją umownośćzwariowanych, nadzwyczajnych i strasznych rzeczy. Alemyślę, że najważniejsze jest to, że od czasu do czasu wybuchajągłośnym śmiechem.”Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tosca Menten - Mumia Dummie i grobowiec Achnetuta? Kiedy wychodzi Tosca Menten - Mumia Dummie i grobowiec Achnetuta?
Data wydania książki zaplanowana została na 16.05.2013. Nowa książka Tosca Menten z 2013 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tosca Menten - Mumia Dummie i grobowiec Achnetuta data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 16 maja 2013, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie