wtorek, 11 maja

Oznaczenie treści
 

Tomasz Krzemiński - Wykorzystaj siłę design thinking! Przygotuj zespół do realizacji celów w środowisku VUCA

(2021)
Biznes

Obserwuj premierę
Ocena:


Tomasz Krzemiński - Wykorzystaj siłę design thinking! Przygotuj zespół do realizacji celów w środowisku VUCA

Data premiery

wtorek
25.05.2021
13 dni, 6 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1179   2167

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Biznesowa nauka latania na najwyższym poziomie niepewności.
TerminVUCAwywodzi się z wojskowości. Jest to akronim utworzony od czterech angielskich słów: zmienność (volatility), niepewność (uncertainty), złożoność (complexity) i niejednoznaczność (ambiguity). Koncepcję tę wprowadzono po to, by opisać płynną rzeczywistość świata po zakończeniu zimnej wojny. Mniej więcej na początku XXI wieku VUCA zaczęto przeszczepiać na grunt biznesu, w którym również panuje coraz większa zmienność i niejednoznaczność, rośnie stopień skomplikowania problemów, a dawne pewniki stają się niewiadomymi.
Jak odnaleźć się w takim świecie? Odpowiedzią jest praktyczne podejście do koncepcji VUCA, które proponuje autor tego przewodnika. Składa się on z trzech części. Pierwsza, AGILE, stanowi ukierunkowanie pozwalające zrozumieć kontekst działania w środowisku VUCA oraz technologie, metody i narzędzia, które wspierają planowanie i realizację celów w takim środowisku. Druga, DESIGN, zawiera zestaw narzędzi, instrukcji i scenariuszy umożliwiających samodzielne zaprojektowanie kompletnego modelu strategic workflow - strategicznego strumienia pracy. Trzecia, THINKING, przygotowuje do realizacji celów i strategii.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tomasz Krzemiński - Wykorzystaj siłę design thinking! Przygotuj zespół do realizacji celów w środowisku VUCA? Kiedy wychodzi Tomasz Krzemiński - Wykorzystaj siłę design thinking! Przygotuj zespół do realizacji celów w środowisku VUCA?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.05.2021. Nowa książka Tomasz Krzemiński z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tomasz Krzemiński - Wykorzystaj siłę design thinking! Przygotuj zespół do realizacji celów w środowisku VUCA data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 maja 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie