piątek, 5 marca

Oznaczenie treści
 

Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty

(2018)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty

Data premiery

poniedziałek
12.11.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Czy ruch Odnowy w Duchu Świętym jest tylko duszpasterską nowinką, zapożyczoną z Kościoła zielonoświątkowego? Czy można umiejscowić ją w katolickiej Tradycji? Jak najtrafniej opisać charyzmatyczne zjawiska, które tak łatwo wymykają się precyzyjnym teologicznym pojęciom?

Tomasz Gałuszka OP, wybitny tomista i historyk średniowiecza jako pierwszy sięga do nauczania św. Tomasza z Akwinu i opisuje nieodkrytą wcześniej, głęboką interpretację zjawiska chrztu w Duchu Świętym czy charyzmatów nadzwyczajnych takich jak proroctwo, dar języków i czynienie cudów, a w rozmowie z Marcinem Jakimowiczem przyznaje: to wszystko jest banalnie proste.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy została ustalona premiera książki Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty?

Książka Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty ma pojawić się 12 listopada 2018 (data premiery w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę dostawać na bieżąco nowe komunikaty dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile kosztuje książka?

Aby zobaczyć ile kosztuje książka Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty. W którym miejscu mogę kupić ten tytuł?

Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty można zamówić tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę przeglądnąć najnowsze newsy dotyczące książki?

Aby obejrzeć najnowsze informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W jaki sposób mogę przypisać notę dla tej książki?

Aby to zrobić trzeba wybrać właściwą ocenę od 1 do 5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak podliczono notę książki?

Premiera książki Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za stworzenie tej książki?

Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz jest twórcą książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Kto wydaje tę książkę?

Za wydanie książki odpowiedzialna jest firma Wydawnictwo Esprit. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Na tej stronie napisane są niepoprawne informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty? Kiedy wychodzi Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.11.2018. Nowa książka Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 listopada 2018, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie