środa, 21 października

Oznaczenie treści
 

Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty

(2018)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty

Data premiery

poniedziałek
12.11.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Czy ruch Odnowy w Duchu Świętym jest tylko duszpasterską nowinką, zapożyczoną z Kościoła zielonoświątkowego? Czy można umiejscowić ją w katolickiej Tradycji? Jak najtrafniej opisać charyzmatyczne zjawiska, które tak łatwo wymykają się precyzyjnym teologicznym pojęciom?

Tomasz Gałuszka OP, wybitny tomista i historyk średniowiecza jako pierwszy sięga do nauczania św. Tomasza z Akwinu i opisuje nieodkrytą wcześniej, głęboką interpretację zjawiska chrztu w Duchu Świętym czy charyzmatów nadzwyczajnych takich jak proroctwo, dar języków i czynienie cudów, a w rozmowie z Marcinem Jakimowiczem przyznaje: to wszystko jest banalnie proste.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest premiera książki Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty?

Książka Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty debiutowała będzie 12 listopada 2018 (premiera w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać świeże wieści o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

W jakiej cenie można zakupić książkę?

Żeby zobaczyć ile trzeba odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty. W którym sklepie mogę kupić ten produkt?

Książkę można kupić tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.

W którym miejscu poczytam bieżące wiadomości odnośnie książki?

Najświeższe newsy można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy mogę wystawić notę dla tej książki?

Żeby tego dokonać należy nadać właściwą ocenę, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą kalkulowana jest nota książki?

Premiera książki Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz tworzy tę książkę?

Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz jest autorem książki Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Które wydawnictwo zaangażowane jest w wydanie tej książki?

Wydawcą książki jest firma Wydawnictwo Esprit. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Zaobserwowałem na tej stronie niewłaściwe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty? Kiedy wychodzi Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.11.2018. Nowa książka Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tomasz Gałuszka, Marcin Jakimowicz - Odnowa charyzmatyczna. Święty Tomasz z Akwinu a charyzmaty data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 listopada 2018, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie