sobota, 4 grudnia

Oznaczenie treści
 

Tim Peake - Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów

(2021)
Młodzież

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Tim Peake - Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów

Data premiery

środa
27.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla młodzieży
Autor:
Ranking:
1245   2359

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Houston, mamy rozwiązanie Twojego problemu!
W "Kosmicznej rekrutacji" znajdziesz 100 autentycznych testów, łamigłówek i ćwiczeń wykorzystywanych przez Europejską Agencję Kosmiczną podczas naboru kandydatek i kandydatów do pracy. Ta bogato ilustrowana książka opiera się na doświadczeniach Tima Peake'a – astronauty, który w 2008 roku wraz z pięcioma innymi osobami przeszedł rekrutację, pokonując ponad 8000 kandydatów!
Każda część książki zawiera szereg zadań o różnym stopniu trudności – od łatwych po kosmicznie trudne. Po każdym teście znajdują się odpowiedzi, a także system ocen, który pokazuje, jak twoje wyniki wypadają w porównaniu z wynikami prawdziwego astronauty.
Łamigłówki i testy sprawdzają m. in. :
percepcję wzrokową i logikę,
arytmetykę i koncentrację,
gotowość psychologiczną,
umiejętność pracy zespołowej,
zdolności przywódcze,
umiejętność przetrwania, umiejętności fizyczne i medyczne,
języki obce (każdy astronauta musi znać rosyjski!).
Do tej pory tylko 557 osób odbyło podróż w kosmos. Ale dzięki temu unikalnemu spojrzeniu na prawdziwą selekcję astronautów przekonasz się, czy twoje marzenia o dołączeniu do grona zdobywców kosmosu mogą stać się rzeczywistością.
Czy masz to, czego potrzeba, aby polecieć w kosmos? Dowiedz się za: 3... 2... 1... 0... start!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wydana zostanie książka Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów?

Książka Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów ma być dostępna 27 października 2021 (data wydania w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować najnowsze wiadomości o premierze?

Aby otrzymywać doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Gdzie mogę zarekomendować książkę znajomym?

Tytuł zasugerować znajomym można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

Jaka jest cena książki?

Żeby dowiedzieć się jaka jest cena książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów. W którym sklepie można kupić ten produkt?

Książkę Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów można zamówić tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.

Gdzie obejrzę świeże newsy odnośnie książki?

Najnowsze doniesienia można przeglądać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu mogę wystawić ocenę dla tego tytułu?

Aby ocenić książkę trzeba nadać wartość od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jakim sposobem obliczana jest ocena?

Premiera książki Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Tim Peake to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Które wydawnictwo zaangażowane jest w wydanie tej książki?

Wydawnictwo Young sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie napisane są nieprecyzyjne informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tim Peake - Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów? Kiedy wychodzi Tim Peake - Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.10.2021. Nowa książka Tim Peake z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tim Peake - Kosmiczna rekrutacja. Testy i ćwiczenia ESA dla przyszłych astronautek i astronautów data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie