poniedziałek, 12 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Thomas Moore - Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości

(2018)

Thomas Moore - Ageless Soul: Living A Full Life With Joy And Purpose.

Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Thomas Moore - Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości / Thomas Moore - Ageless Soul: Living A Full Life With Joy And Purpose.

Data premiery

środa
01.08.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Dusza poza czasem.
A gdyby spojrzeć na proces starzenia się jako na drogę ku lepszemu?
Z biegiem lat człowiek gromadzi wrażenia, kształtuje swoją osobowość, pogłębia więzi z ludźmi, doświadcza świata w sposób pełny i dojrzały, poznaje siebie i dopasowuje swoje oczekiwania do tego, co niesie mu rzeczywistość. Staje się samoświadomą, wyjątkową, spełnioną i kochającą jednostką. Może zatem pora zmienić sposób myślenia o starzeniu się i zacząć postrzegać ten naturalny i nieuchronny proces jako ekscytującą podróż?
Thomas Moore, czerpiąc zarówno ze źródeł naukowych, jak i filozoficznych, wyjaśnia, jakie zmiany zachodzą w psychice wraz z upływem czasu, jak je zaakceptować i wykorzystaćz pożytkiem dla siebie i otoczenia. Odpowiada na pytanie, czym jest melancholia i samotność, jak w późniejszych latach rozwija się zmysłowość, jak wyglądają związki z ludźmi oraz jaką rolę pełnią osoby starsze w swojej społeczności. W prezentowanej przez autora wizji starzenie się może być drogą do szczęścia i spełnienia, o ile wjedzie się w ten etap z pełną świadomością i odpowiedzialnością.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zadebiutuje książka Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości?

Książka Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości udostępniona będzie 1 sierpnia 2018 (premiera w Polsce). Wyświetlaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać najświeższe wiadomości o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić najnowsze komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę znaleźć książkę?

Żeby sprawdzić ile kosztuje książka Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości. W którym sklepie można kupić ten produkt?

Książkę Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości można dostać tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

Jakie są najświeższe wiadomości dotyczące książki Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości?

Aby przeczytać bieżące informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W jaki sposób można ocenić ten produkt?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy zaznaczyć właściwą wartość od 1 do 5 i potwierdzić ją kliknięciem.

Jakim sposobem podliczana jest nota książki?

Premiera książki Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat napisał tę książkę?

Thomas Moore to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Jaka firma dogląda wydania tej książki?

Książka ma być wydana przez firmę Wydawnictwo Czarna Owca. Lista książek wydanych przez tę firmę znajduje się utaj.

Na tej stronie prezentowane są nieprawdziwe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Thomas Moore - Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości? Kiedy wychodzi Thomas Moore - Ageless Soul: Living A Full Life With Joy And Purpose.?
Data wydania książki zaplanowana została na 01.08.2018. Nowa książka Thomas Moore z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Thomas Moore - Dusza nie ma wieku. Życie jako wędrówka ku znaczeniu i radości data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 sierpnia 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie