
The Last Band - The Fall(2016) | Metal |


The Last Band to przedstawiciele agresywnego hardrocka/metalu z Goethenburga. W niecałe 9 miesięcy po wydaniu debiutanckiego krążka "Rats Of Gothenburg", zespół wszedł do studia nagrywać nowy album. Jego premiera zbiega się z trasą koncertową po Europie, gdzie The Last Band supportują formację Avatar.
Lista utworów:
1. The Hunt
2. The Fall
3. White Powder
4. Pretty Boys
5. A Place Beyond
6. Move
7. 6 Out Of 7
8. Pulled A Lot Of Shit
9. Bleeding On
10. Give Me The Sky

Płyta The Fall debiutowała będzie 4 listopada 2016 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać najświeższe wieści o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu zobaczenia ceny płyty kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
The Fall jest do znalezienia tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".
Nowe doniesienia można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby to zrobić należy zaznaczyć należytą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera płyty The Fall nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
The Last Band to osoba odpowiedzialna za stworzenie płyty. Aby zobaczyć listę płyt stworzonych przez tego artystę kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
4 listopada 2016, piątek
Komentarze