sobota, 28 listopada

Oznaczenie treści
 

The Flaming Lips - American Head

(2020)
Alt

Obserwuj premierę
Ocena:


The Flaming Lips - American Head

Data premiery

piątek
11.09.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Ranking:
970   3329

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Studyjny album The Flaming Lips. Płyta składa się z trzynastu, filmowych utworów, wyprodukowanych przez długoletniego współpracownika Dave'a Fridmanna i sam zespół. Gościnnie, w "God and the Policeman" pojawia się gwiazda muzyki country Kasey Musgraves.
"American Head" lirycznie podejmuje refleksyjne tematy, jak mówi sam frontman Wayne Coyne w dłuższej opowieści o albumie. Fragment jego wypowiedzi poniżej: "Mimo że The Flaming Lips pochodzą z Oklahomy, nigdy nie myśleliśmy o sobie jak o amerykańskim zespole. Dorastając (kiedy miałem 6 lub 7 lat) , nigdy nie byłem pod wpływem, ani nie byłem bardzo świadomy istnienia jakichkolwiek muzyków z Oklahomy. Głównie słuchaliśmy Beatlesów, a moja mama kochała Toma Jonesa (w latach 60-tych)... Dopiero, gdy miałem 10-11 lat, moi starsi bracia poznali kilku lokalnych muzyków.
Przez większość naszego muzycznego życia myśleliśmy, że wywodzimy się z "Ziemi"... nie bacząc na to, skąd właściwie pochodzimy. W związku z czym, po raz pierwszy w naszym życiu muzycznym zaczęliśmy myśleć o sobie jak o "amerykańskim zespole"... wmawiając sobie, że to będzie tożsamość naszej kolejnej twórczej przygody. Staliśmy się 7-osobową formacją i zaczęliśmy odczuwać coraz większe pokrewieństwo z grupami , które mają dużo członków. Myśleliśmy o klasycznych amerykańskich zespołach, takich jak The Grateful Dead i Parliament-Funkadelic i jak moglibyśmy poczuć ten nowy klimat" - mówi Wayne Cole
Lista utworów:
1. Will You Return / When You Come Down
2. Watching The Lightbugs Glow
3. Flowers Of Neptune 6
4. Dinosaurs On The Mountain
5. At The Movies On Quaaludes
6. Mother I've Taken LSD
7. Brother Eye
8. You N Me Sellin' Weed
9. Mother Please Don't Be Sad
10. When We Die When We're High
11. Assassins Of Youth
12. God And The Policeman (Feat. Kacey Musgraves)
13. My Religion Is YouTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera The Flaming Lips - American Head? Kiedy wychodzi The Flaming Lips - American Head?
Data wydania płyty zaplanowana została na 11.09.2020. Nowa płyta The Flaming Lips z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta The Flaming Lips - American Head data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 września 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie