wtorek, 25 lutego

Oznaczenie treści
 

The Best Of Millenium Docs Against Gravity. Część VII

(2019)
DVD

Obserwuj premierę
Ocena:


The Best Of Millenium Docs Against Gravity. Część VII

Data premiery

czwartek
21.11.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Rodzaj:
DVD
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]

Odnośniki:
[dodaj]

"Świat w ośmiu filmach – to opis siódmego zestawu najlepszych filmów festiwalu filmowego Millennium Docs Against Gravity. Od ulic Palermo ("Ustrzelić mafię") do Londynu lat 60-tych ("My Generation"). Egzystencjalne pytanie zadaje Marek Edelman w filmie "Marek Edelman ... i była miłość w getcie" a "Antropocen: epoka człowieka" zada nam, widzom, pytanie o przetrwanie gatunku ludzkiego. "Niezwykła propozycja" pokaże nam na czym polega odwaga twórcza i miłość do sztuki. "Świadkowie Putina" to rosyjski "House of Cards". Portrety chłopaków na deskorolkach w mieście położonym gdzieś w "pasie rdzy" w USA znajdziemy w debiucie Binga Liu "Jutro albo pojutrze". Debiucie tak udanym, że dał reżyserowi nominację do Oscara, a nasz festiwal pokazał ten film jako pierwszy w Europie. I na koniec, niech nie opuści nas odwaga i siła, jaką prezentują bohaterki filmu "Cała przyjemność po stronie kobiet". I z tym życzeniem zostawiam Państwa z filmami, które pomagają zrozumieć świat i zbliżają do bliźniego. " - Artur Liebhart (dyrektor festiwalu)Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera The Best Of Millenium Docs Against Gravity. Część VII? Kiedy wychodzi The Best Of Millenium Docs Against Gravity. Część VII?
Data wydania filmu na DVD zaplanowana została na 21.11.2019. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

The Best Of Millenium Docs Against Gravity. Część VII data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 21 listopada 2019, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie