piątek, 31 maja

Oznaczenie treści
 

Teresa H. Barker, Daniel Gibbs - Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera

(2024)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Teresa H. Barker, Daniel Gibbs - Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera

Data premiery

środa
17.04.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
1339   3055

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Neurolog Daniel Gibbs pisze refleksyjną, pouczającą, miejscami humorystyczną i wzruszającą relację z pierwszej ręki na temat życia we wczesnej fazie choroby Alzheimera. Splata wiedzę kliniczną, nabytą dzięki dekadom opieki nad pacjentami, z własnym przeżywaniem choroby. Widoczne na wynikach badań zmiany na swoim mózgu porównuje do tatuażu. A ten był w wielu społecznościach uważany za oznakę realizacji konkretnej misji.Tak jest i w moim przypadku, podkreśla Gibbs. Dlatego powstała ta książka. Mam nadzie­ję, że zawarte w niej optymistyczne przesłanie da ludziom poczucie sprawczości w sytuacjach, w których ogarnia ich bezradność w obliczu choroby.Tatuaż na mózgu jest ucieleśnieniem determinacji Gibbsa, aby pracować jak naj­dłużej, przynieść pomoc jak największej grupie ludzi i działać na rzecz jak najwcześniejszego rozpoznawania choroby Alzheimera wśród pacjentów.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ustalona została premiera książki Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera?

Książka udostępniona będzie 17 kwietnia 2024 (data wydania w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić najświeższe raporty o premierze?

Aby otrzymywać najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Czy dostępna jest możliwość zasugerowania książki znajomym?

Premierę można zarekomendować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką cenę należy uiścić za książkę?

Aby zobaczyć cenę książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera. W którym miejscu mogę kupić ten tytuł?

Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera jest do zamówienia tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę sprawdzić najświeższe raporty dotyczące książki Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera?

Najświeższe komunikaty można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak mogę wystawić notę dla tej książki?

Aby ocenić książkę trzeba zaznaczyć konkretną wartość w skali 1-5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Na jakiej podstawie skalkulowano notę książki?

Premiera książki Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Teresa H. Barker, Daniel Gibbs to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Jaki wydawca planuje wydać tę książkę?

Wydawnictwo Copernicus Center Press odpowiada za wydanie książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Zaobserwowałem na stronie nieprawdziwe dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Teresa H. Barker, Daniel Gibbs - Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera? Kiedy wychodzi Teresa H. Barker, Daniel Gibbs - Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.04.2024. Nowa książka Teresa H. Barker, Daniel Gibbs z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Teresa H. Barker, Daniel Gibbs - Tatuaż na mózgu. Moje życie z chorobą Alzheimera data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 kwietnia 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie