niedziela, 18 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Tears for Fears - The Seeds Of Love

(2020)
Pop

Obserwuj premierę
Ocena:


Tears for Fears - The Seeds Of Love

Data premiery

piątek
09.10.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Ponad 30 lat po premierze, trzeci album Tears For Fears – "The Seeds Of Love" – uzyskał mityczny status za swój rozmach, amibcję, ponadczasową muzykalność oraz fakt, że jego nagrywanie trwało aż cztery lata.
Fani muzyki czy audiofile z całego świata nie mogą do dziś przestać zachwycać się głębią oraz czystą odwagą brzmienia, która przez trzy dekady praktycznie się nie zestarzała. Jak przyznał Roland Orzabal: - Z naszych wszystkich albumów ten oceniłbym najwyżej. Myślę, że zaskoczył on wielu ludzi, wielu naszych znajomych, ludzi, do których prawdopodobnie byliśmy porównywani w połowie lat 80.
- "Te same utwory, które podobały mi się podczas nagrań, zachwycają mnie dziś w tym samym stopniu. "Woman in Chains", "Badman's Song", "Sowing the Seeds of Love" czy "Advice For The Young At Heart" to ponadczasowe utwory. Wciąż gramy je na koncertach".
Curt Smith
Na super deluxe box składają się cztery płyty CD i jedna Blu-Ray. Usłyszymy i obejrzymy na nich historię powstania nadzwyczajnego albumu. Smaczkiem są 22 niewydane utwory pochodzące z sesji demo, live jamów, sesji studyjnych, jak również zbiór b-side'ów oraz rzadkich miksów. Wśród najciekawszych punktów tracklisty wydawnictwa znalazły się np. wersje demo "Advice For The Young At Heart" z Rolandem Orzabalem na głównym wokalu czy "Rhythm of Life", które nie zmieściło się na "The Seeds of Love" i zostało później podarowane Olecie Adams na płytę "Circle of One". Blu-Ray zawiera zachwycający miks 5. 1 przygotowany przez nominowanego do Grammy Stevena Wilsona.
Lista utworów:
1. Woman In Chains: 6:31
2. Badman's Song: 8:32
3. Sowing The Seeds Of Love: 6:19
4. Advice For The Young At Heart: 4:50
5. Standing On The Corner Of The Third World: 5:33
6. Swords And Knives: 6:12
7. Year Of The Knife: 7:08
8. Famous Last Words: 4:26Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tears for Fears - The Seeds Of Love? Kiedy wychodzi Tears for Fears - The Seeds Of Love?
Data wydania płyty zaplanowana została na 09.10.2020. Nowa płyta Tears for Fears z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Tears for Fears - The Seeds Of Love data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 października 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie