sobota, 28 listopada

Oznaczenie treści
 

Szymon Jadczak, Łukasz Balewski - Spowiedź kibola

(2020)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Szymon Jadczak, Łukasz Balewski - Spowiedź kibola

Data premiery

środa
11.03.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"To są naprawdę brudy, które nigdy nie wyłaziły. To, co my gadamy... tego nikt nigdy nie powiedział, k***a. "
Łukasz Balewski, pseudonim Baluś. Niektórzy mówili o nim "bezwzględny, psychopatyczny, okrutny". Przez kilka lat jako szef gangu kiboli Ruchu Chorzów – Psycho Fans, siał postrach na Śląsku. Wystarczył mu byle pretekst, by dać komuś wpierdol. Jego codziennością były handel narkotykami i kradzieże, bójki i rozboje. To właśnie on doprowadził do sojuszu z gangiem Wisła Sharks, by wykorzystać kiboli Wisły do awantur na Śląsku, a później trząść z nimi całą kibolską Polską. Dzięki temu układowi mógł spokojnie wciągać koks – ubrany w koszulkę psycho fansów – w loży prezydenckiej na stadionie Wisły Kraków, przewieźć z ekipą skradzione flagi GKS-u Katowice do Krakowa oraz przez trzy miesiące ukrywać się w tym mieście przed wymiarem sprawiedliwości.
Gdy grunt zaczął mu się palić pod nogami, zrobił coś, czego gangsterzy nie wybaczają – poszedł na współpracę z prokuraturą. Jego zeznania przyczyniły się do poważnego osłabienia gangu Psycho Fans i do upadku sharksów.
Z Szymonem Jadczakiem, autorem bestsellera "Wisła w ogniu", zaczął rozmawiać, gdy ten badał sprawę Wisły Kraków. "Baluś" opowiedział mu, jak pod przykrywką miłości do piłki działały gangi mające powiązania nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.
Stań oko w oko z człowiekiem, który pogrążył najgroźniejszą mafię kibolską w Polsce!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Szymon Jadczak, Łukasz Balewski - Spowiedź kibola? Kiedy wychodzi Szymon Jadczak, Łukasz Balewski - Spowiedź kibola?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.03.2020. Nowa książka Szymon Jadczak, Łukasz Balewski z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Szymon Jadczak, Łukasz Balewski - Spowiedź kibola data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 marca 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie