środa, 24 lutego

Oznaczenie treści
 

Szymon Hołownia - Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki

(2020)
Biografie

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Szymon Hołownia - Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki

Data premiery

środa
09.12.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
683   1383

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Pierwsza książka Szymona Hołowni po życiowej rewolucji.
Znany publicysta i działacz społeczny w bardzo osobistym tonie opowiada o kulisach swojego wejścia w politykę.
Dlaczego zdecydował się kandydować na prezydenta RP? Jak możliwa jest kampania bez partyjnego zaplecza i finansowania? Jaką Polskę zobaczył z okien kampera, którym zjeździł ją wzdłuż i wszerz? Czego nauczyły go te miesiące, w których odbył setki spotkań i rozmów, doświadczył niesłychanej mobilizacji tysięcy ludzi odkrywających, że są wspólnotą – ale też zderzył się z brutalnymi realiami politycznego światka?
I najważniejsze pytanie: co dalej? Jaki ma dziś program dla Polski?
"Wyrosłem w Polsce przemawiającej, chcę Polski rozmawiającej – w której atrybutem przywódców nie jest mównica, ale stół. A przy tym stole rozmawiamy nie o tym, w czym się nie zgadzamy, lecz o tym, gdzie jest pierwsza rzecz, co do której możemy się zgodzić. Chcę Polski rozmawiającej także poza granicami, nie Polski stale udowadniającej coś całemu światu. Chcę Polski, w której wszyscy przestrzegamy reguł. W której nikomu, nawet prezydentowi, nie wolno chodzić na skróty przez trawnik. W której partie polityczne – potrzebne, bo stanowiące naturalną emanację naszych różnych interesów – ktoś jednak powstrzyma przed wyciąganiem ręki po to, co wspólne: media publiczne, spółki skarbu państwa, samorządy, sądy, historię i Kościół. "
fragment książki
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze (1)

Zdjęcie
~petr
2020-12-01 22:14

dla naiwnych.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki debiutowała będzie?

Książka Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki będzie dostępna 9 grudnia 2020 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco wiadomości o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę zakupić książkę?

W celu zobaczenia ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki. Jaki sklep oferuje ten tytuł?

Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki jest do zakupu tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

Gdzie mogę poczytać nowe komunikaty odnośnie książki Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki?

W celu przeglądnięcia nowych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można wystawić notę dla tego produktu?

Żeby tego dokonać trzeba przyporządkować odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

W jaki sposób obliczana jest nota książki?

Premiera książki Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Szymon Hołownia to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Jaka firma jest wydawcą tej książki?

Wydawcą jest Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Na stronie wypisane są niepoprawne informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Szymon Hołownia - Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki? Kiedy wychodzi Szymon Hołownia - Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.12.2020. Nowa książka Szymon Hołownia z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Szymon Hołownia - Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 grudnia 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie