czwartek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Syndicate

(2012)
PS3

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Syndicate

Data premiery

piątek
24.02.2012
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC, PS3, X360
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:

W nieodległej przyszłości świat podzielony jest na regiony kontrolowane przez megakorporacje, zwane syndykatami. W tej przyszłości biznes to wojna, a Ty jesteś narzędziem walki: najnowszym prototypem Eurocorpu, jednego z najbardziej bezwzględnych syndykatów w świecie rządzonym prawem chciwości. W trybie jednoosobowym Syndicate to wyjątkowe połączenie gry akcji i science-fiction, w której bierzesz udział w historii korupcji i zemsty jako agent używający najnowocześniejszej technologii czipowej DART 6 do zdalnego manipulowania i kontrolowania świata. Tryb wieloosobowy to możliwość przeprowadzenia kampanii dla czterech graczy, składającej się z dziewięciu nie dających wytchnienia misji inspirowanych kultowym oryginałem sprzed lat.

Jest rok 2069. Syndykaty, które w miejsce polityków rządzą teraz światem, zrewolucjonizowały sposób interakcji ludzi z wirtualną rzeczywistością. Dostęp do informacji i korzystanie ze zdobyczy cywilizacji nie wiąże się już z koniecznością używania urządzeń – teraz w mgnieniu oka robi to specjalny czip wszczepiony w układ nerwowy. Zachęceni nowymi możliwościami konsumenci gromadnie poddawali się „czipowaniu”, aby móc w pełni korzystać z oferty danego syndykatu, od usług mieszkalnych, medycznych, bankowych i ubezpieczeniowych po edukację, rozrywkę i pracę. Kompletny pakiet, kompletne życie. Syndykaty uzyskały w ten sposób nieosiągalną wcześniej wiedzę i kontrolę nad jednostkami i ich zachowaniami. Niemal całkowity brak rządowego nadzoru nad działaniami korporacji doprowadził do przerodzenia się biznesu w wojnę.

Syndykaty nie cofną się przed niczym w swoim dążeniu do uzyskania absolutnej dominacji na rynku. Na froncie tej wojny przyszłości walczą agenci, produkty syndykatowej bioinżynierii podrasowanej technologią czipową. Są oni w stanie zneutralizować i zniszczyć wszystko w swoim zasięgu – wrogów, broń, elementy otoczenia – co czyni ich najskuteczniejszą i najniebezpieczniejszą bronią na świecie. Wciel się w rolę Milesa Kilo, najnowszego prototypu agenta Eurocorpu, i wejdź do świata, w którym jedynym prawem jest korupcja i zemsta!Galeria (1)


Komentarze (1)

Obrazek
~Uiop
2012-03-31 17:13

Kupię to! Zapowiada się ciekawie.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Syndicate? Kiedy wychodzi Syndicate?
Data wydania gry zaplanowana została na 24.02.2012. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2012 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Syndicate data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 lutego 2012, piątek
    (polska data)
  • Flaga Europa 24 lutego 2012, piątek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 21 lutego 2012, wtorek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie