sobota, 23 października

Oznaczenie treści
 

Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska - Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska - Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół

Data premiery

wtorek
14.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
697   1026

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Książka dla pedagogów, nauczycieli, rodziców.
Umiejętności społeczne. To one pozwalają nam skutecznie komunikować się z innymi, rozpoznawać swoje emocje i dawać im wyraz. Dzięki nim radzimy sobie w sytuacjach konfliktowych, potrafimy asertywnie sformułować swoje zdanie, nie spalamy się emocjonalnie podczas rywalizacji. Umiejętności społeczne warto i należy rozwijać od najmłodszych lat. Pomóc w tym może zawarty w książce zestaw ćwiczeń przygotowanych przez psychologów praktyków, od lat prowadzących warsztaty dla dzieci. Zaproponowane scenariusze, które można zrealizować z dzieckiem w domu, w szkole i podczas zajęć online, zostały sprawdzone w praktyce w ramach kursów i treningów. Książka zawiera między innymi:
25 gotowych scenariuszy zajęć grupowych,
scenariusze przystosowane do prowadzenia zajęć online,
scenariusze zajęć indywidualnych,
zestawienia materiałów i pomocy potrzebnych do przeprowadzenia warsztatów.
Scenariusze są skonstruowane tak, aby zajęcia w pełni angażowały wszystkich uczestników, co przyczynia się do lepszego zapamiętywania treści. Obejmują takie zagadnienia jak:
rozpoznawanie emocji własnych i emocji innych ludzi,
odczytywanie intencji drugiej osoby,
asertywność,
budowanie poczucia własnej wartości,
radzenie sobie z ośmieszaniem, hejtem i ze złością,
bezpieczne poruszanie się w internecie,
koncentracja uwagi.
Autorzy publikacji są związani z działającą od 2009 roku w Warszawie poradnią Przystań Psychologiczna oraz Fundacją Terapeutyczna (wcześniej Terapeutyczna Kawiarnia). W prowadzonych przez nich treningach umiejętności społecznych i warsztatach psychoedukacyjnych wzięło udział już ponad tysiąc uczestników.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ustalona została premiera książki Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół?

Książka Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół ukaże się 14 września 2021 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco informacje o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

W tym celu należy skorzystać z opcji "Obserwuj premierę", która dostępna jest na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę poinformować o książce inne osoby. Jak mogę to zrobić?

Premierę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaka jest cena książki?

Aby dowiedzieć się ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół. Gdzie można zamówić ten tytuł?

Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół można dostać tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę znaleźć nowe newsy dotyczące książki?

Świeże newsy można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu mogę zaproponować ocenę dla tego tytułu?

Aby to zrobić trzeba nadać ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą kalkulowana jest nota książki?

Premiera książki Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska jest twórcą książki Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Kto wydaje tę książkę?

Za wydanie książki odpowiedzialna jest firma Sensus. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na stronie wypisane są nieścisłe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska - Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół? Kiedy wychodzi Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska - Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.09.2021. Nowa książka Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sylwia Sitkowska, Maria Kocurowska - Naucz mnie jak radzić sobie z emocjami, komunikować się, znaleźć przyjaciół data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 września 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie