
Sylwia Bies - Toksyna(2023) | Sensacja |


W upalne, sierpniowe noce budzą się demony...
Zamknięcie głośnej sprawy Artysty doprowadza do pewnych przetasowań w szeregach kamienieckiej policji. Do męskiego grona dołącza podkomisarz Natasza Krawiec.
Niewzbudzająca sympatii współpracowników policjantka zajmuje się poszukiwaniami Sandry Mrówczyńskiej. Typowa na pierwszy rzut oka sprawa zaginięcia osiemnastolatki staje się coraz bardziej nieoczywista. W toku policyjnych działań na jaw wychodzą skrywane od lat tajemnice Mrówczyńskich. Czy to z ich powodu dziewczyna postanowiła zniknąć?
W okolicznych miejscowościach dochodzi do pozornie niepowiązanych ze sobą zabójstw, których ofiarami padają nastolatki. Czy Sandra również wpadła w ręce tajemniczego mordercy? Kto i dlaczego wziął sobie na celownik młode dziewczęta? Czy dziennikarskie doświadczenie Rosie R. pomoże w rozwiązaniu tej zagadki?
Sięgnij po kontynuację Sygnatury i przekonaj się, czy w Kamieńcu nareszcie zapanuje spokój...
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
„Niewiele jest okrutniejszych czynów niż odebranie drugiemu człowiekowi nadziei – nawet tej najbardziej mętnej i bladej”.
Moja zdobycz z Targów Książki w Białymstoku – kontynuacja „Sygnatury” – „Toksyna”🔥.
Wracamy zatem do Kamieńca, z pozoru spokojnego, małego miasta na południu kraju, gdzie dosłownie przed chwilą tamtejszej policji udało się wsadzić za kratki największego bandytę, jakiego do tej pory to urokliwe miasteczko widziało.
Okazuje się jednak, że spoczywanie na laurach nie będzie teraz jedyną rozrywką śledczych, bo ktoś tu obudził w sobie demona do tej pory uśpionego, egzystującego „w więzieniu własnych ograniczeń” i teraz ten demon domaga się krwi.. Jest zadufany w sobie, żądny sławy, głodny śmierci, której celebrowanie daje mu szczęście i spełnienie. Jest też rozważny, planuje każdy krok – spektakl jednego widza i jego punkt kulminacyjny. A to dopiero początek.. Morderca jest jak cień, niezauważalny, nieuchwytny i anonimowy. Manipuluje faktami, rzuca podejrzenia, okłamuje nawet siebie. Kręci go władza nad życiem. Krążąca w jego krwi toksyczna mieszanka adrenaliny, endorfin i serotoniny potrafi skutecznie zmienić percepcję.. rozszerzyć ją lub zwęzić, pobudzić lub otępić.. tak czy siak, zrobi się naprawdę niebezpiecznie..
A zaczyna się dość niewinnie. Nastolatka nie wraca do domu na noc. Zaniepokojeni rodzice zgłaszają zaginięcie. Domniemanie przygody na gigancie szybko zostaje obalone, a sprawa zaczyna się coraz bardziej komplikować. Tu śledczym może pomóc tylko nieszablonowe myślenie, otwartość umysłu i łut szczęścia..
„Toksyna” to thriller kryminalny z ciekawą intrygą i nietuzinkowymi portretami psychologicznymi bohaterów. Akcja pędzi jak szalona nie pozwalając ciekawości na zbyt długie przerwy w czytaniu. Jest mrocznie, tajemniczo, nieprzewidywalnie. Autorka sprytnie dawkuje emocje, przemyca kilka ważnych prawd i dotyka naprawdę trudnych tematów.. A na końcu z premedytacją porzuca czytelnika z potokiem myśli i ogromnym apetytem na ciąg dalszy..
Polecam, czytajcie🔥.

Książka będzie debiutować 25 maja 2023 (data wydania w Polsce).
Aby śledzić najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu poznania ceny książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książkę można dostać tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
Aby przeglądnąć bieżące wieści należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby ocenić książkę należy wskazać wartość w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Toksyna dostała u nas ocenę 5.0 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika. Użytkownicy w każdej chwili mogą zmienić wcześniej przyznaną notę korzystając z opcji "Ocena". Oceny można wystawiać jeszcze przed premierą danego tytułu, a następnie modyfikować je w razie potrzeby.
Sylwia Bies jest autorem książki. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.
Za wydanie książki odpowiada firma Vectra. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".
Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
25 maja 2023, czwartek
Komentarze