
Swedish Dicks - sezon 1(2016)Swedish Dicks - season 1 | TV |


Według naszych informacji premiera serialu 'Swedish Dicks - sezon 1' (tytuł oryginalny - 'Swedish Dicks - season 1') zapowiadana jest na 02.09.2016 (Europa).

Serial Swedish Dicks - sezon 1 (season 1) w telewizji będzie debiutować 2 września 2016 (premiera w Europie).
Aby dostawać najświeższe wiadomości o serialu skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".
Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.
Cenę serialu można sprawdzić tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Serial można znaleźć tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
Serial aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
Nowe materiały można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby to zrobić należy wskazać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Premiera serialu Swedish Dicks - sezon 1 (season 1) zdobyła u nas ocenę 1.0 na 5 możliwych na podstawie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika. Ocenę można wystawić jeszcze przed rynkowym debiutem danego tytułu i wyrazić w ten sposób swoje oczekiwania. W razie potrzeby można później zmodyfikować wystawioną już notę wybierając inną wartość w polu "Ocena" i zatwierdzając ją kliknięciem.
Serial został wyprodukowany przez program Viaplay. Żeby zobaczyć listę seriali tej stacji należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jej nazwę lub kliknąć utaj.
Pomysłodawcą serialu jest Peter Settman. W celu wyświetlenia listy seriali tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.
Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
2 września 2016, piątek
Komentarze