sobota, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

Suzanne Collins - Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady

(2015)

Suzanne Collins - Gregor and the Prophecy of Bane

Młodzież

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Suzanne Collins - Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady / Suzanne Collins - Gregor and the Prophecy of Bane

Data premiery

środa
23.09.2015
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla młodzieży
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Od chwili gdy Gregor przypadkiem trafił do niezwykłej krainy pod Nowym Jorkiem, minęło kilka miesięcy. Chłopiec poprzysiągł sobie, że nigdy tam nie wróci.
Kiedy Podziemni potrzebują pomocy – w związku z kolejną przepowiednią, tym razem o złowieszczym białym szczurze imieniem Mortifer – zdają sobie sprawę, że jedynym sposobem, by sprowadzić Gregora pod ziemię i zapobiec nieszczęściu, jest... porwanie Botki.
Gregor podejmuje wyzwanie i wraz z nietoperzem Aresem oraz nieposkromioną księżniczką Luksą wyrusza na poszukiwanie morderczego szczura Mortifera. Znajdzie się w sytuacjach, gdy zagrożone będzie to, co dla niego najdroższe, i stanie przed decyzjami o życiu i śmierci, od których będzie zależał los Podziemia.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady ukaże się?

Książka Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady będzie udostępniona 23 września 2015 (premiera w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę otrzymywać informacje o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy istnieje możliwość polecenia książki innym osobom?

Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można zakupić książkę?

W celu zobaczenia ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie można dostać książkę?

Książka Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady jest do dostania tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

W którym miejscu mogę sprawdzić nowe doniesienia odnośnie książki?

Najnowsze doniesienia można obejrzeć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób można przyporządkować ocenę dla tej książki?

Żeby to zrobić należy zaznaczyć konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jakim sposobem wyliczono notę książki?

Premiera książki Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Autorem jest Suzanne Collins. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Kto sprawuje nadzór nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Iuvi dogląda wydania książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na tej stronie przedstawione są nieprecyzyjne dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Poprawkę można zgłosić klikając tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Suzanne Collins - Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady? Kiedy wychodzi Suzanne Collins - Gregor and the Prophecy of Bane?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.09.2015. Nowa książka Suzanne Collins z 2015 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2015 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Suzanne Collins - Kroniki Podziemia. Tom 2. Gregor i przepowiednia zagłady data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 września 2015, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie