sobota, 17 listopada

Oznaczenie treści
 

Susan Scott - OdWażne rozmowy

(2013)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Susan Scott - OdWażne rozmowy

Data premiery

piątek
27.09.2013
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

To jest jedna z klasycznych, czy też kanonicznych książek z dziedziny komunikacji, głoszących, że źródłem większości problemów w pracy i w życiu jest zła komunikacja, a z kolei dobra komunikacja może być pomocna w ich rozwiązywaniu.Ten nurt myślenia jest dzisiaj dość oczywisty, jednak 10 lat temu książki na ten temat stanowiły nowość, a najlepsze z nich zapoczątkowały modne i popularne programy szkoleniowe przede wszystkim w świecie biznesu, przykładem może być inna książka wydana przez MT Biznes, a mianowicie Kluczowe rozmowy (tytuł oryginału: Crucial conversations).
Fakt, że duża międzynarodowa firma szkoleniowa, jaką jest House of Skills, opracowała i oferuje specjalny program szkoleniowy oparty na ideach zawartych w książce świadczy o jej wartości i aktualności.
„Afirmujący życie podręcznik, który kieruje nas ku rozmowom, których najbardziej potrzebujemy”.– DOUG STONE, współautor Difficult Conversations
„Mistrzyni nauczania pozytywnej zmiany poprzez moc komunikacji” (Peter Neill, dyrektor wykonawczy AT&T Wireless)
Susan Scott chce, żebyś osiągnął sukces. Aby to się stało, tłumaczy, musisz zmienić codzienne rozmowy w taki sposób, aby poprawić wzajemne zrozumienie – i dostać to, czego chcesz. W niniejszym przewodniku, zawierającym podręcznik z ćwiczeniami oraz Siedem Zasad Odważnych Rozmów, Scott uczy, jak:• pokonywać bariery na drodze do dobrej komunikacji;• rozwijać i wzbogacać rozmowy ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną;• zwiększać jasność i poprawiać zrozumienie w rozmowie;• radzić sobie z silnymi emocjami – po obydwu stronach stołu.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Susan Scott - OdWażne rozmowy? Kiedy wychodzi Susan Scott - OdWażne rozmowy?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.09.2013. Nowa książka Susan Scott z 2013 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Susan Scott - OdWażne rozmowy data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 września 2013, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie