środa, 21 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Sue Knight - NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania

(2021)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sue Knight - NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania

Data premiery

wtorek
27.04.2021
5 dni, 10 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
1154   2278

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Programowanie neurolingwistycznenajpierw było techniką terapeutyczną, a później znalazło zastosowanie w biznesie. Obecnie zdobyczeNLPsłużą też do kierunkowania świadomego rozwoju. W praktyce NLP opiera się na kilku filarach. Są to budowanie świadomości wzorców myślowych, doskonalenie komunikacji oraz modelowanie strategii osiągania celów. Wszystkie te elementy można stosować na różne sposoby, aby na przykład podnosić jakość relacji, poprawiać skuteczność oddziaływania i uzyskiwać większą kontrolę czy budować świadomość podejmowanych wyborów.
To czwarte, uzupełnione i rozszerzone wydanie bestsellerowej książki poświęconej praktycznemu stosowaniu NLP w pracy zawodowej. Nie ma tu niezrozumiałego żargonu, za to jest klarowne wyjaśnienie koncepcji NLP w sposób gotowy do zastosowania w kontekście wpływania na ludzi, komunikacji, negocjacji, pracy zespołowej i szkoleń. W tym wydaniu omówiono sporo nowych ważnych zagadnień, takich jak humor, czyste pytania czy metakomunikaty. Od nowa napisano rozdział dotyczący modelowania życia i modelu TOTE. Poszczególne zagadnienia zostały bogato zilustrowane przykładami stosowania NLP w pracy. Nie zabrakło licznych porad, ćwiczeń i wskazówek - aby ułatwić naukę, poprawić kreatywność, udoskonalić komunikację i wzmocnić swój wpływ na innych!
W tej książce między innymi:
czym jest i jak działa NLP
wzorce myślenia, filtry, metakomunikaty
doskonalenie siebie i programowanie swojej szczęśliwej przyszłości
kierowanie ludźmi za pomocą NLP
rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, ukierunkowanie na cel
NLP. Zrozum, jak wpływasz na ludzi. Naucz się wpływać skuteczniej.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma zadebiutować książka NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania?

Książka będzie debiutować 27 kwietnia 2021 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco nowe komunikaty dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić bieżące raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę znajomym. Jak tego dokonać?

Książkę zarekomendować można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy odłożyć na książkę?

W celu dowiedzenia się ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania. W którym miejscu mogę kupić ten tytuł?

NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania można kupić tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę przeczytać świeże doniesienia odnośnie książki NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania?

W celu zobaczenia najnowszych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można wystawić notę dla tego tytułu?

Aby ocenić książkę należy nadać właściwą wartość od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jak wyliczono notę książki?

Premiera książki NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat tworzy tę książkę?

Twórcą jest Sue Knight. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Która firma planuje wydać tę książkę?

Wydawnictwo Onepress zaangażowane jest w wydanie książki. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Spostrzegłem na waszej stronie niedobre informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Poprawkę można zgłosić klikając tutaj. Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sue Knight - NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania? Kiedy wychodzi Sue Knight - NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.04.2021. Nowa książka Sue Knight z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sue Knight - NLP w biznesie. Techniki skutecznego przekonywania data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 kwietnia 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie