poniedziałek, 28 września

Oznaczenie treści
 

Sue Bentley - Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody

(2016)
Dzieci

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sue Bentley - Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody

Data premiery

środa
27.04.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla dzieci
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Trzy tomy w jednej książce!

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników "Magicznego Kotka" i "Magicznego Pieska".

Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką.

Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i odpowiedzialność za inną istotę.



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody będzie debiutować?

Książka będzie dostępna 27 kwietnia 2016 (data wydania w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę dostawać najświeższe doniesienia o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość polecenia książki znajomym?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę zamówić książkę?

W celu sprawdzenia ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym sklepie można nabyć książkę?

Książkę można dostać tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę poczytać najnowsze materiały odnośnie książki?

W celu znalezienia najświeższych newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można ocenić książkę?

Żeby to zrobić trzeba wybrać konkretną ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jakim sposobem obliczono notę książki?

Premiera książki Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Twórcą jest Sue Bentley. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Jaka firma chce wydać tę książkę?

Wydawcą książki jest firma Wilga. Kliknięcie w nazwę wydawnictwa wyświetli listę innych książek przez nie wydanych. Z funkcji tej można skorzystać w polu "Informacje".

Na tej stronie zaprezentowane są nieprawdziwe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sue Bentley - Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody? Kiedy wychodzi Sue Bentley - Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.04.2016. Nowa książka Sue Bentley z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sue Bentley - Magiczny Królik. Czarodziejskie przygody data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 kwietnia 2016, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie