
Story of the Year - Arson(2026) | Metal |


Tracklista:
1.Gasoline (All Rage Still Only Numb)
2.Disconnected
3.See Through
4.Fall Away
5.3am
6.Into the Dark
7.My Religion
8.Halos
9.Good for Me/Feel So Bad
10.Better Than High
11.I Don't Wanna Feel Like This Anymore

Płyta Arson zadebiutuje 6 marca 2026 (data premiery w Polsce).
Aby dostawać najświeższe informacje o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
O płycie można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby dowiedzieć się ile trzeba odłożyć na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płytę można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Bieżące doniesienia znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.
Żeby ocenić płytę należy przyporządkować odpowiednią wartość od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera płyty Arson nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Story of the Year to osoba odpowiedzialna za napisanie muzyki do płyty. Żeby sprawdzić listę płyt tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.
W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.
6 marca 2026, piątek
Komentarze