wtorek, 26 września

Oznaczenie treści
 

Steve Silberman - Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności

(2017)

Steve Silberman - NeuroTribes: The Legacy Of Autism And The Future Of Neurodiversity

Inne

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Steve Silberman - Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności / Steve Silberman - NeuroTribes: The Legacy Of Autism And The Future Of Neurodiversity

Data premiery

czwartek
29.06.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
803   2624

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Przełomowa książka, która podważa tradycyjne postrzeganie autyzmu i ukazuje szersze spojrzenie oferujące zrozumienie i społeczną akceptację ludzi, którzy myślą inaczej

Czym jest autyzm? Niepełnosprawnością towarzyszącą choremu przez całe życie czy naturalnie występującą w świecie formą perspektywy poznawczej przypominającą geniusz? Obie odpowiedzi są poprawne, choć nie do końca wyczerpują tę kwestię. Przyszłość naszego społeczeństwa zależy od jej zrozumienia.

Steve Silberman, dziennikarz "Wire" odkrywa tajemniczą historię autyzmu
oraz rzuca nowe światło na to, co słynni naukowcy usiłowali stłumić w zarodku, ukazując przy tym niezwykły potencjał osób dotkniętych autyzmem.

Odwołując się do badań pionierów w dziedzinie autyzmu, jak i do przewrotnej konceptu różnorodności neurologicznej, teoria zaginionego plemienia głosi, autyzm, dysleksja czy ADHD nie są bynajmniej nieprawidłowościami. To po prostu efekt naturalnych wariacji w genomie człowieka.

Książka, która zredefiniuje ludzkie zrozumienie historii, znaczenia, funkcji oraz wpływu różnorodności neurologicznej na świat człowieka.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zadebiutuje książka Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności?

Książka Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności ma zostać wydana 29 czerwca 2017 (data premiery w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę otrzymywać komunikaty o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zasugerować książkę innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub wysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba zapłacić za książkę?

W celu zobaczenia ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności. Gdzie jest dostępny do znalezienia ten produkt?

Książkę można kupić tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

W którym miejscu mogę przeglądać świeże wieści odnośnie książki?

Aby sprawdzić świeże materiały należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy można przypisać notę dla tego tytułu?

Żeby to zrobić trzeba wybrać właściwą ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jak przeliczana jest ocena?

Premiera książki Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest autorem tej książki?

Steve Silberman jest twórcą książki Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności. Kliknij tutaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne książki przez niego napisane.

Które wydawnictwo wydaje tę książkę?

Wydawnictwo Vivante sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w ten odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Odnalazłem na stronie mylne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Steve Silberman - Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności? Kiedy wychodzi Steve Silberman - NeuroTribes: The Legacy Of Autism And The Future Of Neurodiversity?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.06.2017. Nowa książka Steve Silberman z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Steve Silberman - Neuroplemiona. Dziedzictwo autyzmu i przyszłość neuroróżnorodności data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 czerwca 2017, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie