wtorek, 23 lipca

Oznaczenie treści
 

Steve Magness - Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności

(2024)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Steve Magness - Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności

Data premiery

czwartek
27.06.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
798   1747

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Kto chce być najlepszy, musi być nieustępliwy. Siła charakteru to warunek sukcesu ― w różnych dziedzinach życia: w sporcie, w biznesie czy też w sytuacjach towarzyskich. Przez wiele lat jednak błędnie uważano, że siła charakteru bierze się z mentalności opartej na szerzeniu strachu, fałszywej brawurze i ukrywaniu wszelkich oznak słabości. Ten model poniósł wielką porażkę.Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób skutecznie realizować swoje ambicje w trudnych warunkach. Poznasz nowy model, oparty na wynikach badań naukowych i zupełnie innym podejściu do trenowania siły charakteru. Przekonasz się, że kluczem do sukcesu jest współpraca z własnym organizmem. W ten sposób doświadczanie i akceptowanie dyskomfortu pozwala na tworzenie przestrzeni umożliwiającej podjęcie przemyślanych działań i wzmacnianie nieustępliwości. Dowiesz się też, w jaki sposób budować swoją odporność na czterech kluczowych filarach i korzystać z osiągnięć psychologii sportu, neuronauki, psychologii i filozofii. Szybko się przekonasz o skuteczności tej metody radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami!A więc chcesz mieć prawdziwą siłę charakteru?"To lektura obowiązkowa dla rodziców, trenerów i wszystkich osób, które chcą się przygotować do mierzenia się z największymi życiowymi wyzwaniami!"

Malcolm Gladwell, autor Poza schematem i Jak rozmawiać z nieznajomymiPowyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma zostać wydana książka Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności?

Książka Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności ma ukazać się 27 czerwca 2024 (data wydania w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

W jaki sposób można śledzić aktualne informacje o premierze?

Aby śledzić komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

W jaki sposób mogę zasugerować książkę innym osobom?

Premierę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę nabyć książkę?

Żeby zobaczyć ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie jest do kupienia książka?

Książkę można kupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu sprawdzę najświeższe raporty dotyczące książki?

Najświeższe materiały znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Gdzie mogę przypisać notę dla tej książki?

Żeby ocenić książkę należy wyznaczyć odpowiednią wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą skalkulowana została ocena książki?

Premiera książki Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz tworzy tę książkę?

Steve Magness jest autorem książki Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Który wydawca wyda tę książkę?

Książka zostanie wydana przez firmę Sensus. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Spostrzegłem na waszej stronie błędne dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Steve Magness - Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności? Kiedy wychodzi Steve Magness - Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.06.2024. Nowa książka Steve Magness z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Steve Magness - Dasz radę! Sztuka pokonywania trudności data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 czerwca 2024, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie