Oznaczenie treści
 

Sniper Elite 5

(2022)
XSX

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sniper Elite 5

Data premiery

czwartek
26.05.2022
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC, PS4, PS5, XOne, XSX
Producent:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawca:
Odnośniki:
[dodaj]

Według naszych informacji premiera gry 'Sniper Elite 5' zapowiadana jest na 26.05.2022 (Polska).



Galeria (1)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na jakie urządzenia ma zadebiutować gra Sniper Elite 5?

Gra Sniper Elite 5 ma zadebiutować na XSX, PC, PS4, PS5 oraz XOne. Platformy, na które dostępna jest gra znajdują się w polu "Informacje".

Kiedy będzie miała miejsce premiera gry Sniper Elite 5 na Xbox Series X?

Gra udostępniona będzie 26 maja 2022 (data premiery w Polsce), 26 maja 2022 (data wydania w Europie), 26 maja 2022 (premiera w USA). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić bieżące wieści o premierze?

Aby śledzić informacje o grze skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę zasugerować grę innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Premierę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie zamówię grę?

Żeby dowiedzieć się ile kosztuje gra Sniper Elite 5 kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić grę Sniper Elite 5. W którym sklepie mogę kupić ten produkt?

Grę Sniper Elite 5 można zakupić tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie można oglądać świeże obrazki oraz zwiastuny gry?

W galerii można oglądnąć obrazki oraz zwiastuny z gry.

Na jakiej stronie znajdę najświeższe newsy odnośnie gry?

W celu sprawdzenia najnowszych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy mogę wystawić ocenę dla tego tytułu?

Żeby ocenić grę trzeba nadać konkretną wartość w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie wyliczono notę gry?

Premiera gry Sniper Elite 5 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Jaka firma wyprodukowała tę grę?

Twórcą gry jest firma Rebellion. Aby zobaczyć listę gier stworzonych przez tego producenta kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jaka firma jest wydawcą?

Firma Rebellion sprawuje nadzór nad wydaniem gry. Lista innych gier tego wydawcy dostępna jest utaj.

Dostrzegłem na stronie przeinaczone informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić klikając tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sniper Elite 5? Kiedy wychodzi Sniper Elite 5?
Data wydania gry zaplanowana została na 26.05.2022. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Sniper Elite 5 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 maja 2022, czwartek
    (polska data)
  • Flaga Europa 26 maja 2022, czwartek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 26 maja 2022, czwartek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie