
Siobhan Davies - Rebelia(2022) | Powieść |


Wszystko zmieniło się w dniu, w którym Galen mnie zdradził.
Wyświadczył mi tym jednak przysługę. Przypomniał, że jedyną osobą, na którą mogę liczyć, jestem ja sama. Moja determinacja, by pomścić śmierć ojca i uniknąć przeznaczenia wyznaczonego mi przez Sinnera, osiągnęła nowy poziom.
Saint przywykł do rozdawania kart, ale teraz są nowe zasady – moje – i jeśli chce mnie w swoim życiu i w łóżku, zastosuje się do nich. Wszyscy chłopcy tak zrobią. Są mi to winni.
Gram w niebezpieczną grę, zwłaszcza jeśli chodzi o moje serce, ale nie ma odwrotu. Nie zaszłam tak daleko, by odejść z pustymi rękami, a im więcej tajemnic odkrywam, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jak daleko sięga zdrada i korupcja. I nie ma już wyboru.
Sainthood musi zostać zniszczone i tylko my możemy to zrobić.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka ma być wydana 27 maja 2022 (premiera w Polsce).
Aby dostawać wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
O książce można donieść znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby poznać cenę książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Książka Rebelia jest do dostania tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
W celu przeglądania najświeższych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby tego dokonać należy zaznaczyć konkretną ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Rebelia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Siobhan Davies jest autorem książki Rebelia. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.
Wydawnictwo Papierówka zaangażowane jest w wydanie książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".
Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.
27 maja 2022, piątek
Komentarze