
Simpsonowie - sezon 28(1989)The Simpsons - season 28 | TV |


Według naszych informacji premiera serialu 'Simpsonowie - sezon 28' (tytuł oryginalny - 'The Simpsons - season 28') zapowiadana jest na 25.09.2016 (Stany Zjednoczone).

Serial debiutować będzie 25 września 2016 (premiera w USA).
Aby dostawać aktualne wiadomości o serialu skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby zobaczyć ile trzeba zapłacić za serial kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Simpsonowie - sezon 28 (The Simpsons - season 28) jest do zakupu tutaj. Z prawej strony znajduje się zakładka "Gdzie kupić?", w której wymienione są sklepy sprzedające ten produkt.
Serial aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
Aby poczytać najświeższe wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby tego dokonać trzeba wyznaczyć konkretną ocenę w skali od 1 do 5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera serialu Simpsonowie - sezon 28 (The Simpsons - season 28) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą serialu jest stacja Fox. Listę filmów telewizyjnych i seriali wyprodukowanych przez tę stację można znaleźć utaj.
Twórcą serialu jest Matt Groening. Żeby sprawdzić listę seriali tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko lub kliknąć utaj.
Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.
25 września 2016, niedziela
Komentarze