wtorek, 19 października

Oznaczenie treści
 

Simone Davies, Junnifa Uzodike - Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Simone Davies, Junnifa Uzodike - Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem

Data premiery

środa
29.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1622   3101

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Nowa książka autorki bestsellera "Montessori w twoim domu", przeznaczona dla rodziców niemowląt
Spojrzyjcie na niemowlęta bez stresu i lęku, ale z szacunkiem i zrozumieniem dla ich potrzeb
Czerpiąc z zasad opracowanych przez włoską edukatorkę Marię Montessori, "Montessori od narodzin" wytycza pełną miłości, szacunku, namysłu i nieoczywistego w tym kontekście spokoju drogę opieki nad dziećmi najmłodszymi – od momentu narodzin do ukończenia pierwszego roku życia. Simone Davies, której poprzedni tytuł, "Montessori w twoim domu" okazał się rodzicielskim hitem, oraz Junnifa Uzodike stworzyły książkę pełną praktycznych wskazówek, pomagających rozgryźć, czego doświadcza niemowlę na kolejnych etapach rozwoju, i pomysłów na to, jak mu w tym procesie mądrze towarzyszyć.
Dowiecie się z niej m. in. jak:
Przygotować się na rodzicielstwo od strony fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i duchowej
Zmienić się w aktywnych obserwatorów, by lepiej rozumieć, co dziecko wam przekazuje
Stworzyć montessoriańską przestrzeń we własnych domach, w tym bezpieczne miejsca swobodnych działań malucha
Opracować zajęcia i aktywności wspierające rozwój ruchowy i językowy niemowlęcia w dostosowanym do niego tempie
Wychować dziecko, które czuje się bezpiecznie i z ufnością chce doświadczać świata.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem?

Książka ma pojawić się 29 września 2021 (data wydania w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę dostawać bieżące informacje o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę zasugerować książkę innym osobom. Jak tego dokonać?

O książce można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy wydać na książkę?

Aby sprawdzić ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Gdzie nabędę książkę Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem?

Książkę Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem można znaleźć tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę poczytać świeże materiały dotyczące książki?

Aby poczytać najświeższe wieści należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Jak mogę przyporządkować ocenę dla tego produktu?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy nadać należytą wartość w skali od 1 do 5 i zaznaczyć ją kliknięciem.

Jakim sposobem podliczona została nota książki?

Premiera książki Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista stworzył tę książkę?

Simone Davies, Junnifa Uzodike jest autorem książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Kto ma w planach wydanie tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiada firma Bukowy Las. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Na tej stronie podane są pomylone informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Simone Davies, Junnifa Uzodike - Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem? Kiedy wychodzi Simone Davies, Junnifa Uzodike - Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.09.2021. Nowa książka Simone Davies, Junnifa Uzodike z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Simone Davies, Junnifa Uzodike - Montessori od narodzin. Przewodnik dla rodziców pragnących opiekować się niemowlętami z miłością, szacunkiem i zrozumieniem data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 września 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie