wtorek, 7 grudnia

Oznaczenie treści
 

Sid Meier - Sid Meier przedstawia: Wspomnienia!

(2021)
Biografie

Obserwuj premierę
Ocena:


Sid Meier - Sid Meier przedstawia: Wspomnienia!

Data premiery

środa
24.11.2021
13 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Autor:
Ranking:
87   169

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jeszcze tylko jedna tura... Jest! Pierwsze i jedyne wspomnienia Sida Meiera, ojca chrzestnego gier komputerowych, twórcy kultowej "Cywilizacji"!
Sid Meyer tworzy gry komputerowe od ponad 40 lat. Jego legendarna seria "Sid Meier's Civilization" sprzedała się w ponad 51 milionach egzemplarzy. Spędziliśmy nad nią ponad miliard godzin.
Wspomnienia Sida Meiera to opowieść o młodym chłopaku ogarniętym obsesją na punkcie komputerów, który ze swojej pasji uczynił wielomiliardowe imperium i zmienił na zawsze historię gier.
Meier z humorem, ironią i dystansem opisuje genezę kultowego studia MicroProse, założonego w 1982 roku po wycieczce do salonu gier w Las Vegas. Opowiada o kulisach prac nad swoimi przełomowymi grami: od "Pirates!" i "Railroad Tycoon" po "Civilization" i nie tylko.
Fascynujący wgląd w proces twórczy i zasady dobrego projektowania gier, a także filozofia, która przyświeca legendarnemu wizjonerowi – to wszystko znajdziecie w jedynym w swoim rodzaju pamiętniku Sida Meiera.
Poznaj tajemnice Sida Meiera opowiedziane przez niego samego!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sid Meier - Sid Meier przedstawia: Wspomnienia!? Kiedy wychodzi Sid Meier - Sid Meier przedstawia: Wspomnienia!?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.11.2021. Nowa książka Sid Meier z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sid Meier - Sid Meier przedstawia: Wspomnienia! data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie