niedziela, 23 stycznia

Oznaczenie treści
 

Shawn A. Tassone, Kathryn M. Landgerr - Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Shawn A. Tassone, Kathryn M. Landgerr - Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa

Data premiery

środa
17.11.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1145   2637

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Oto najlepszy przewodnik o rozwoju, trosce i wsparciu w trakcie ciąży.
Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami na poziomie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.
Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położników z wieloletnią praktyką, a jednocześnie rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie zrozumieć kolejne etapy tego błogosławionego stanu jakim jest ciąża, nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnaleźć się w wyjątkowej roli matki. Autorzy w oparciu o doświadczenie w medycynie konwencjonalnej i alternatywnej, stworzyli przewodnik po codziennej praktyce w trakcie ciąży zarówno w aspekcie fizycznym, jak i duchowym.
Wraz z tą książką kobiety przejdą drogę przez trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, otrzymają wsparcie i przygotują się na przyjście na świat swojego dziecka. W publikacji znajdują się także praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.
Książka wznosi temat ciąży i porodu na nowy poziom i przygotowuje kobiety do podróży bohaterki od ciąży do macierzyństwa!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Shawn A. Tassone, Kathryn M. Landgerr - Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa? Kiedy wychodzi Shawn A. Tassone, Kathryn M. Landgerr - Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.11.2021. Nowa książka Shawn A. Tassone, Kathryn M. Landgerr z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Shawn A. Tassone, Kathryn M. Landgerr - Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie