niedziela, 19 maja

Oznaczenie treści
 

Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt - Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku

(2020)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt - Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku

Data premiery

środa
26.08.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Każdy ruch konia – drgnięcie skóry, rozszerzenie nozdrzy, mrugnięcie, machnięcie ogonem – może być gestem o wielkim znaczeniu. Ludzie zazwyczaj nie zauważają, lekceważą albo mylnie interpretują te sygnały, co nieuchronnie prowadzi do dezorientacji konia i do naszej frustracji. Sharon Wilsie oraz Gretchen Vogel rozkładają subtelny język mowy ciała konia na najbardziej podstawowe elementy, które dzięki temu łatwiej dostrzeżemy i zinterpretujemy. Podpowiadają nam również, jak komunikować się z końmi za pomocą zaplanowanych, celowych gestów. Doradzają, jak oddychać i jaką postawę przyjmować, aby łatwiej "wsłuchiwać się" w język koni oraz "mówić" do nich tak, aby nas rozumiały, zamiast oczekiwać, że to one zrozumieją nas. Ten praktyczny system może stosować każda osoba pracująca z końmi: instruktor jeździectwa, ujeżdżacz młodych koni, jeździec rekreacyjny lub zapalony zawodnik.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku dostępna będzie?

Książka Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku debiutować będzie 26 sierpnia 2020 (premiera w Polsce). Wyświetlaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać bieżące komunikaty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać najnowsze doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość powiadomienia innych osób o książce?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje umieszczone są na pasku w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba wydać na książkę?

Żeby zobaczyć ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić książkę Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku. W którym sklepie jest dostępny do znalezienia ten produkt?

Książka Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku jest do znalezienia tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę poczytać najnowsze informacje odnośnie książki Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku?

Najnowsze wiadomości można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie mogę wystawić notę dla tego produktu?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba zaznaczyć konkretną wartość w pięciopunktowej skali i przypieczętować ją kliknięciem.

Jak przeliczana jest nota książki?

Premiera książki Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za stworzenie tej książki?

Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt jest twórcą książki Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Jakie wydawnictwo czuwa nad wydaniem tej książki?

Wydawcą jest Galaktyka. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Dostrzegłem na waszej stronie pomylone dane. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić błąd należy kliknąć tutaj i wysłać wypełniony formularz. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt - Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku? Kiedy wychodzi Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt - Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku?
Data wydania książki zaplanowana została na 26.08.2020. Nowa książka Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sharon Wilsie, Gretchen Vogelt - Mowa koni. Rozmowy z końmi w ich języku data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 sierpnia 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie