poniedziałek, 18 października

Oznaczenie treści
 

Shannon Lee - Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce'a Lee

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Shannon Lee - Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce'a Lee

Data premiery

wtorek
10.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1035   1537

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Bruce Lee to postać ikoniczna, zasłynął na całym świecie z mistrzowskiego opanowania kung-fu i innych sztuk walki i pozostawił po sobie niezapomniane filmowe dziedzictwo. Ale był również filozofem, wielkim myślicielem, który już w bardzo młodym wieku zrozumiał, że sztuka walki to coś więcej niż tylko ćwiczenie technik i dyscyplina – to głęboka metafora spełnionego życia. Stworzył własną, kultową filozofię "bądź jak woda". Uważał, że naśladując naturę wody, jej delikatność i siłę, możemy osiągnąć własny naturalny stan przepływu. A dzięki temu zyskamy w życiu spokój, pewność siebie i wolność.
W książce tej córka Bruce'a Lee przybliża myśli i nauki swojego ojca. Ukazuje, że sztuki walki są doskonałą metaforą rozwoju osobistego, i wyjaśnia, jak można je praktykować w codziennym życiu. Każdy rozdział to lekcja nauk Bruce'a Lee oparta na jego wyjątkowej filozofii "bądź jak woda".
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Shannon Lee - Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce'a Lee? Kiedy wychodzi Shannon Lee - Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce'a Lee?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.08.2021. Nowa książka Shannon Lee z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Shannon Lee - Bądź jak woda, przyjacielu. Nauki Bruce'a Lee data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 sierpnia 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie