wtorek, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Shabaka - Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace

(2024)
Blues/Jazz

Obserwuj premierę
Ocena:


Shabaka - Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace

Data premiery

piątek
12.04.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Blues/Jazz
Arysta:
Ranking:
639   2923

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Shabaka, artysta najbardziej znany jako saksofonista i lider grup Sons of Kemet i The Comet Is Coming, prezentuje swój solowy album "Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace", który ukazuje się za pośrednictwem wytwórni Impulse! Na albumie, Shabaka skupia się głównie na fletach i łagodniejszych instrumentach dętych drewnianych, dlatego na głównym singlu "End of Innocence", usłyszymy Shabakę grającego na klarnecie. W utworze udział wzięli Jason Moran (fortepian), Nasheet Waits (perkusja) i Carlos Niño (perkusja).Po odłożeniu saksofonu i skupieniu się na fletach, Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace jest w pewnym sensie debiutanckim albumem, który równocześnie jest ponownym przedstawieniem artysty. To album pełny inspiracji płynących z doświadczeń, które Shabaka zdobył w ciągu swojego życia i kariery. Dzięki udziałowi na płycie André 3000, Esperanzy Spalding, Mosesa Sumneya, Brandee Younger, Floating Points, Laraaji, Miguela Atwooda-Fergusona, Saula Williamsa, Elucid i innych, "Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace" jest wielką artystyczną deklaracją Shabaki, niemożliwą do zaklasyfikowania do określonego gatunku i bezkresną w swojej odkrywczej ciekawości.Tracklista:1. End Of Innocence

2. As The Planets And the Stars Collapse

3. Insecurities

4. Managing My Breath, What Fear Had Become

5. The Wounded Need To Be Replenished

6. Body To Inhabit

7. I'll Do Whatever You Want

8. Living

9. Breathing

10. Kiss Me Before I Forget

11. Song Of The Motherland
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Shabaka - Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace? Kiedy wychodzi Shabaka - Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace?
Data wydania płyty zaplanowana została na 12.04.2024. Nowa płyta Shabaka z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Shabaka - Perceive its Beauty, Acknowledge its Grace data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 kwietnia 2024, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie