Sarah Rees Brennan - Ścieżka nocy. Chilling Adventures of Sabrina. Tom 3(2020) | Młodzież |
Piekło ma nową królową...
Sabrina Spellman właśnie odkryła prawdę o swoim pochodzeniu, a to oznacza, że będzie władać Piekłem! Tyle że ona sama – jak zwykle – ma inne plany na przyszłość... Co prawda wpada na pomysł, jak pokrzyżować plany diabelskiego ojca, ale nie wszystko idzie po jej myśli i teraz Lucyfer tkwi uwięziony w ciele jej chłopaka, Nicka Scratcha! Zrozpaczona dziewczyna natychmiast postanawia ruszyć mu na ratunek, Gdy ciotka Zelda wspomina legendę związaną z otwarciem piekielnych bram, młoda czarownica bez wahania bierze sprawy w swoje ręce. Szkoda tylko, że Zelda zapomniała wspomnieć o grożących jej niebezpieczeństwach...
Czy Sabrina i jej przyjaciele zdołają ocalić Nicka? I czy wyjdą z tego cało?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Książka Ścieżka nocy. Chilling Adventures of Sabrina. Tom 3 ma zadebiutować 14 października 2020 (premiera w Polsce).
Aby otrzymywać wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książka jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
W celu znalezienia świeżych informacji należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby to zrobić należy nadać ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Ścieżka nocy. Chilling Adventures of Sabrina. Tom 3 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Autorem książki jest Sarah Rees Brennan. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.
Książka została wydana przez firmę Dolnośląskie. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".
Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.
Komentarze