niedziela, 21 października

Oznaczenie treści
 

Sarah Forsyth - Porwanej i sprzedanej powrót do piekła

(2014)

Sarah Forsyth - Slave Girl - Return to Hell

Biografie

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sarah Forsyth - Porwanej i sprzedanej powrót do piekła / Sarah Forsyth - Slave Girl - Return to Hell

Data premiery

wtorek
18.02.2014
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ciąg dalszy bestsellerowej wstrząsającej autobiografii Porwana i sprzedana. Co roku tysiące dziewczyn są sprzedawane do domów publicznych. Ja z tego piekła uciekłam. Teraz tam wracam, by pomóc im... i sobie. Była molestowana w dzieciństwie, a potem została porwana i sprzedana do domu publicznego... W autobiografii "Porwana i sprzedana" Sarah Forsyth opowiedziała o koszmarze, jaki przeżyła, kiedy jako młoda dziewczyna została zmuszona do pracy w Dzielnicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie. Przez rok była bita, zastraszana, faszerowana narkotykami. Miała szczęście – zdołała uciec. To jednak nie był koniec. Dla Sarah rozpoczęło się nowe piekło - walki z przeszłością, z uzależnieniem od leków i alkoholu, depresją, lękiem, chorobą. Zmagań z życiem, z miłością, z destrukcyjnym związkiem, napędzanych rozpaczliwą nadzieją, że wygra z własnym ciałem i psychiką. Prób nieodmiennie kończących się klęską... Aby uwolnić się od strasznych skutków seksualnej niewoli, potrzeba było trzech długich, pełnych bólu lat, podczas których Sarah przeszła przez wszystkie kręgi cierpienia. Wreszcie znalazła się na samym dnie. Dramatyczny moment, kiedy była o krok od śmierci, uzmysłowił jej, co powinna zrobić. Podjęła decyzję, chociaż ta decyzja przywołała potworne wspomnienia. Wróciła do Amsterdamu. . . Tym razem Sarah opowiada szokującą historię bardzo osobistych podróży: po własnym wnętrzu. I wstrząsających, bolesnych podróży po realnym świecie, od Holandii po Mołdawię, w poszukiwaniu dziewczyn i kobiet zmuszanych do prostytucji. Te wyprawy wymagały niezwykłej determinacji i odwagi. Jednak Sarah musiała je odbyć - dla tysięcy dręczonych kobiet i dla siebie. . . Sarah Forsyth zwyciężyła. Wyszła na życiową prostą. Zaangażowała się w niesienie pomocy seksualnym niewolnicom, wierząc, że skoro sama przeżyła tę gehennę, ma obowiązek mówić głośno o największej hańbie współczesnego świata. Jej głos jest głosem wszystkich kobiet, które padły ofiarą handlu ludźmiKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sarah Forsyth - Porwanej i sprzedanej powrót do piekła? Kiedy wychodzi Sarah Forsyth - Slave Girl - Return to Hell?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.02.2014. Nowa książka Sarah Forsyth z 2014 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sarah Forsyth - Porwanej i sprzedanej powrót do piekła data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 lutego 2014, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie