środa, 22 września

Oznaczenie treści
 

Sandra Biel - Jesteś moją zgubą

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sandra Biel - Jesteś moją zgubą

Data premiery

środa
09.06.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ana­sta­zja, córka mafij­nego bossa, choć chcia­łaby się zbun­to­wać iwieść nor­malne życie, wie, że nie może tego zro­bić. Zga­dza się więc na zaaran­żo­wane mał­żeń­stwo, świa­doma, że wprze­ciw­nym razie ucier­pią bli­skie jej osoby.
Vin­cenzo, syn dona, od naj­młod­szych lat udo­wod­niał, że ma wystar­cza­jąco silny cha­rak­ter, aby prze­jąć wprzy­szło­ści od ojca kie­ro­wa­nie "rodziną". Odrzu­cił pro­po­zy­cję ślubu zcórką jed­nego zwpły­wo­wych człon­ków mafii, choćby po to, aby poka­zać, że nikt, ni­gdy nie będzie podej­mo­wać decy­zji za niego.
Spo­tkali się przy­pad­kiem po latach, nie wie­dząc, że los już kie­dyś pra­wie ich połą­czył. Vin­cenzo osza­lał na punk­cie Ana­sta­zji, aona naj­zwy­czaj­niej ucie­kła. Aprzy­naj­mniej myślała, że jej się to udało. Bar­dzo szybko prze­ko­nała się, wjak wiel­kim była błę­dzie. Po czym dosłow­nie wszystko się zmie­niło.
Czy honor rodziny okaże się waż­niej­szy od jej szczę­ścia? Czy mafijny kodeks znisz­czy jej życie?
""Jesteś moją zgu­bą" to jedna ztych ksią­żek, które zostają na długo wpamięci. Nie­tu­zin­kowy romans mafijny, świet­nie wykre­owani boha­te­ro­wie, rela­cja hate­/love idopro­wa­dza­jące do łez utarczki słowne. Pole­cam zcałego serca!"
Lena M. Biel­ska, autorka serii "Bel­lomo".
""Jesteś moją zgubą" to wcią­ga­jąca powieść, wktó­rej prze­zna­cze­nie gra pierw­sze skrzypce. Czy można jed­nak przed nim uciec? Czy należy mu się po pro­stu pod­dać? San­dra Biel stwo­rzyła boha­terkę jakiej wksiąż­kach mi bra­kuje – silną idążącą do reali­za­cji swo­ich celów. Co jed­nak się sta­nie, gdy ktoś pojawi się na jej dro­dze?"
Mag­da­lena Jarzą­bek, Czy­tam wpociągu
"Miło jest czy­tać tak dobre pol­skie debiuty. Powieść, Jesteś moją zgubą" oka­zała się wręcz uza­leż­nia­jąca! Jeste­ście cie­kawi, czy przed prze­zna­cze­niem można uciec? Odpo­wie­dzi na to pyta­nie koniecz­nie poszu­kaj­cie whisto­rii Ana­sta­zji iVin­cenzo!"
Kata­rzyna Ewa Górka, @ka­the­ri­ne­_the­_bo­okworm
""Jesteś moją zgubą" to romans mafijny pełen dobrego humoru, cha­rak­ternych boha­te­rów zfabułą, która zkaż­dym kolej­nym roz­dzia­łem wciąga coraz bar­dziej izapew­nia wiele skraj­nych emo­cji. Książka pod­czas czy­ta­nia, któ­rej świet­nie się bawi­łam. Pole­cam!"
Alek­san­dra Kusz­czak, @za­czy­ta­na­_o­pi­sana
"Kolejny romans mafijny znie­bez­piecz­nym męż­czy­zną iule­głą narze­czoną? Nic bar­dziej myl­nego! San­dra Biel debiu­tuje wdosko­na­łym stylu. Adre­na­lina, nie­bez­pie­czeń­stwo, namięt­ność ispora dawka humoru! "Jesteś moją zgubą" to pełna zaska­ku­ją­cych zwro­tów akcji histo­ria, która porywa od pierw­szej strony ikrad­nie serce! Ser­decz­nie Pole­cam!"
Karo­lina, @za­ko­cha­na­_w_ro­man­sach
"Debiut autorki bawi iwciąga od pierw­szych stron. Kusi pikan­te­rią izaraża humo­rem. Ser­wuje iro­nię ispa­la­jące unie­sie­nia – aż chce się wię­cej. Daj­cie się por­wać tej fascy­nu­ją­cej powie­ści. Zobacz­cie sami, czy tem­pe­ra­mentna kociczka przy­pad­kiem nie wydra­pie oczu pew­nemu sie­bie mafio­zie, który uważa, że może mieć wszystko. Ogni­sty romans na deli­kat­nym tle mafij­nych pora­chun­ków. Gorąco pole­cam. "
Agnieszka Rowka, @zlo­tow­losa. i. ksiazki
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Jesteś moją zgubą pojawi się?

Książka zostanie wydana 9 czerwca 2021 (premiera w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

W jaki sposób można obserwować najświeższe raporty o premierze?

Aby śledzić raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę powiadomić o książce znajomych. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba wydać na książkę?

Aby dowiedzieć się jaka jest cena książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Jesteś moją zgubą. Gdzie jest dostępny do kupienia ten tytuł?

Książkę Jesteś moją zgubą można zakupić tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę przeglądnąć najświeższe doniesienia dotyczące książki?

W celu sprawdzenia świeżych raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Czy można przypisać ocenę dla tej książki?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wybrać konkretną wartość w skali od 1 do 5 i potwierdzić ją kliknięciem.

Jaką metodą obliczona została nota książki?

Premiera książki Jesteś moją zgubą nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Twórcą książki jest Sandra Biel. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Jakie wydawnictwo wydaje tę książkę?

Książka zostanie wydana przez Inanna. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na stronie podane są nieścisłe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sandra Biel - Jesteś moją zgubą? Kiedy wychodzi Sandra Biel - Jesteś moją zgubą?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.06.2021. Nowa książka Sandra Biel z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sandra Biel - Jesteś moją zgubą data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 czerwca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie