piątek, 7 października

Oznaczenie treści
 

Samantha Whitten, Jennie Lee - Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi

(2022)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Samantha Whitten, Jennie Lee - Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi

Data premiery

środa
07.09.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1091   2116

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Krok po kroku nauczysz się rysować 30 przeuroczych postaci chibi, korzystając z projektów zawartych w książce W sam raz dla dzieciaków! Porysuj sobie Manga Chibi. Znajdziesz w niej również rady i techniki, które możesz wykorzystać, projektując własne postacie. Zobacz, co sprawia, że postać staje się chibi, naucz się "chibizować" dowolną postać z mangi, obejrzyj przykłady chibi w rozmaitych pozach. Szablony na końcu książki można kopiować i używać wielokrotnie, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie rysowanie. Nie potrzeba żadnych skomplikowanych narzędzi – do tworzenia własnych chibi wystarczy ci ołówek, długopis, flamastry i papier!
"Chibizuj" postacie z mangi.
Korzystaj z szablonów, żeby uprościć proces rysowania.
Rysuj postacie w różnych ustawieniach.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma pojawić się książka Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi?

Książka dostępna będzie 7 września 2022 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić najnowsze komunikaty o premierze książki?

Aby dostawać raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę zarekomendować książkę innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę zarekomendować można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można kupić książkę?

W celu sprawdzenia ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi. W którym sklepie jest dostępny do kupienia ten tytuł?

Książka jest do zakupu tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Na jakiej stronie mogę poczytać bieżące komunikaty odnośnie książki Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi?

Bieżące materiały można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób można wystawić ocenę dla tego produktu?

Żeby tego dokonać trzeba przyporządkować właściwą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jakim sposobem zliczona została ocena książki?

Premiera książki Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat tworzy tę książkę?

Samantha Whitten, Jennie Lee jest twórcą książki. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Kto odpowiada za wydanie tej książki?

Za wydanie książki odpowiada firma Arkady. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Znalazłem na waszej stronie nieprecyzyjne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Samantha Whitten, Jennie Lee - Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi? Kiedy wychodzi Samantha Whitten, Jennie Lee - Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi?
Data wydania książki zaplanowana została na 07.09.2022. Nowa książka Samantha Whitten, Jennie Lee z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Samantha Whitten, Jennie Lee - Jak rysować Manga Chibi. Krok po kroku nauczysz się rysować podstawowe postacie chibi z mangi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 7 września 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie