sobota, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Samanta Schweblin - Kentuki

(2020)

Samanta Schweblin - Kentukis

Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Samanta Schweblin - Kentuki / Samanta Schweblin - Kentukis

Data premiery

środa
29.01.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Powieść, która stawia niezwykle aktualne pytania o granice prywatności, intymności i uwikłanie technologii w codzienność dzisiejszego człowieka. Prawie zawsze zaczyna się w prywatnych domach. Zarejestrowano już tysiące przypadków w Vancouver, Hongkongu, Tel-Awiwie, Barcelonie, Oaxace. Rozprzestrzeniają się bardzo szybko na całym globie.
To nie są ani zwierzątka, ani duchy, ani roboty. To prawdziwi ludzie. Problem polega na tym, że ktoś, kto przebywa w Berlinie, nie powinien swobodnie przechadzać się po mieszkaniu w Sidney, a człowiek mieszkający w Bangkoku nie powinien jeść śniadania z cudzymi dziećmi
w apartamencie w Buenos Aires. Tym bardziej że ci, których wpuszczamy do domów, pozostają całkowicie anonimowi. Kentuki wcale nie są – jak mogłoby się zdawać – odpowiednikiem tamagotchi, którymi bawił się cały świat w latach 90. Są atrakcyjnymi
wirtualnymi przytulankami, do których nie dołączono instrukcji obsługi. Za każdym z nich gdzieś na świecie kryje się ktoś, kto patrzy na nas ich oczami.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Samanta Schweblin - Kentuki? Kiedy wychodzi Samanta Schweblin - Kentukis?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.01.2020. Nowa książka Samanta Schweblin z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Samanta Schweblin - Kentuki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 stycznia 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie